Avent Osłonki piersi małe Zestaw 2 szt.

Umożliwiają dłuższe karmienie piersią Pielęgnacja piersi, ochrona podrażnionych brodawek sutkowych. Małe - średnica 15 mm; 0-6 miesięcy. Łatwe przysysanie się dziecka. Dziecko może łatwo i szczelnie przyssać się do piersi przez osłonę. Osłonki piersi Philips Avent wykonane są miękkiego silikonu,...

28.52 zł

-15%

33.55 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Współcześnie naukowcy zgadzają się, że mleko matki jest najlepsze dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dzieci. Niestety, bardzo wiele kobiet podczas karmienia piersią odczuwa bolesne dolegliwości. Zanim nasze piersi przyzwyczają się do ciągłego ssania, możemy odczuwać ból i dyskomfort. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu - osłonki piersi.

Osłonki piersi - skuteczna ochrona brodawek w trakcie karmienia

Wyobrażając sobie karmienie piersią, wiele kobiet myśli o uśmiechniętych, spokojnych bobasach w ich czułych objęciach. Niestety, prawda bywa o wiele bardziej prozaiczna. Bardzo często podczas karmienia brodawki bolą, skórą zostaje podrażniona i otarta, pęka, krwawi. Powoduje to duży stres i dyskomfort dla matki, która z coraz większą niechęcią myśli o podawaniu piersi dziecku. Nie musisz jednak wybierać między własnym komfortem i zdrowiem dziecka! Osłonki idealnie dopasowują się do ciała, chroniąc delikatne brodawki przed otarciami i podrażnieniami.

Wysokiej jakości osłonki piersi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Osłonki na piersi zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla matki i dziecka. Stosowanie osłonek nie powinno w żaden sposób zniechęcać dziecka do spożywania pokarmu - nie zmieniają one smaku ani zapachu mleka. Co ważne, osłonki nie zasłaniają całej piersi, umożliwiając maluchowi kontakt z nią. Osłonki piersi to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, których piersi podczas karmienia są obolałe i osłabione. Produkt zawiera dwie sztuki osłonek odpowiednich dla kobiet o niewielkich brodawkach.

  • Umożliwiają dłuższe karmienie piersią.
  • Małe - średnica 15 mm; 0-6 miesięcy.
  • Dziecko może łatwo i szczelnie przyssać się do piersi przez osłonę.
  • Osłonki piersi Philips Avent wykonane są miękkiego silikonu, bez zapachu ani smaku.

Uwaga: osłonki piersi Philips Avent należy stosować tylko w przypadku podrażnionych lub popękanych brodawek sutkowych, po konsultacji z lekarzem.

Materiał: Osłonka piersi: Nie zawiera bisfenolu A*, Silikon

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Kraj produkcji: Wielka Brytania