Avent Pojemniki na pokarm 10 szt. 180 ml

Bezpieczne przechowywanie pokarmu Ze szczelną pokrywką. W zestawie wygodne adaptery. 180 ml. 10 szt. Zapewnia łatwe przechowywanie i przenoszenie - Pojemniki Philips Avent są wyposażone w szczelną pokrywkę, umożliwiającą bezpieczne przechowywanie i transport. Łatwa kontrola dat i zawartości....

64.15 zł

-10%

71.28 zł

Cena za L : 356.39zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Pojemniki na pokarm to niezbędna rzecz dla każdej świeżo upieczonej, karmiącej piersią mamy. Pozwolą w bezpieczny sposób przechować odciągnięte mleko i zapewnią dziecku posiłek także wtedy, gdy mama jest poza domem. Należy jednak pamiętać, że tylko pokarm właściwie przechowywany zapewni dziecku pełnowartościowe mleko - takie samo jak to, które dostaje bezpośrednio z piersi. Nie wszystkie pojemniki nadają się do tego celu. Nie będą bezpieczne naczynia z metalu ani słoiki z metalową nakrętką (skład mleka może się zmieniać w kontakcie z metalem). Nie można też używać pojemników z poliwęglanu, które mogą uwalniać szkodliwy Bisfenol A, utwardzacz plastiku. Pokarm powinien być przechowywany w pojemnikach z polietylenu albo polipropylenu, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. A najlepszym wyborem będą te, które producenci przeznaczają specjalnie do tego celu.

Opakowanie z naszej oferty zawiera 10 pojemników na pokarm, każdy ze szczelną pokrywką, pozwalającą na bezpieczny transport i przechowywanie. Można ich bezpiecznie używać w podgrzewaczu do butelek, mikrofalówce, zamrażarce. Producent - marka Philips Avent, specjalizująca się w urządzeniach do pielęgnacji dzieci - dodał do pakietu także wygodne adaptery. To plastikowe pierścienie, które pozwalają na łączenie różnych produktów tej firmy. Dzięki temu pojemnik łatwo połączyć z laktatorem albo stworzyć z niego praktyczną butelkę do karmienia.

W dobrze dobranych pojemnikach mleko matki nie straci swoich walorów i będzie stanowić pełnowartościowe danie dla dziecka. A jak długo można je przechowywać?

  • do 8 godzin w pokojowej temperaturze (do +25˚C).
  • od 2 do 5 dni w lodówce, w temperaturze ok. +4˚C.
  • ok. 2 tygodnie w zamrażalniku, w temperaturze -10˚C.
  • nawet do 6. miesięcy zamrożone w temperaturze -18˚C do -20˚C.

Cechy pojemników na pokarm Philips Avent:

  • Pojemność: 180 ml.
  • Łatwa kontrola dat i zawartości.
  • Porządek w lodówce i zamrażarce.
  • Do przechowywania odciągniętego pokarmu i karmienia.

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Kraj produkcji: Wielka Brytania