Avent Smoczek antykolkowy mini 0+ 2 sztuki

  • Avent
  • 5012909010825
Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu* 2 szt. Smoczek dla noworodków 0m+ Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności* Opracowaliśmy nasz zaworek antykolkowy z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu. Gdy...

14.99 zł

-42%

25.96 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu przy stosowaniu smoczka antykolkowego Avent potwierdzone klinicznie.

Zaworek antykolkowy - został opracowany w celu zapobiegania gromadzeniu się powietrza w brzuszku dziecka podczas karmienia. Nagromadzone w ten sposób powietrze prowadzi do kolki i uczucia dyskomfortu u maluszka, a co za tym idzie, płaczu, niespokojnego snu, itd.

Jak działa zaworek antykolkowy? Podczas ssania smoczka przez dziecko zaworek rozciąga się, by zapobiec tworzeniu się próżni i odsysa powietrze na tył butelki. Tym sposobem powietrze nie przedostaje się z butelki do brzuszka dziecka, co zapobiega kolkom.

Badania udowodniły, że dzieci karmione butelką antykolkową Philips Avent były o 60% mniej rozdrażnione, niż te karmione konkurencyjnymi butelkami antykolkowymi.

Kształt smoczka i jego żebrowana faktura daje dziecku komfort przyssania i zapobiega zapadaniu się smoczka. Dzięki temu karmienie jest przyjemne i nie wymaga przerw. Jest też łatwy w montażu na butelce i w utrzymaniu w czystości. Można go sterylizować. Jego konstrukcja zapobiega przeciekaniu.

Dostępne są smoczki antykolkowe o różnym stopniu wypływu, aby zaspokajać potrzeby dzieci w różnym wieku. Oznaczenie wiekowe jest tylko orientacyjne, gdyż każde dziecko rozwija się w innym tempie.

Smoczek antykolkowy Philips Avent jest wykonany z silikonu i nie zawiera bisfenolu A (BPA free), zgodnie z dyrektywą UE 10/2011.

Zawartość zestawu: smoczek antykolkowy mini 0+ - 2 szt.

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Smoczek antykolkowy mini 0+ 2 sztuki

  • Producent: Avent
  • Kod producenta: SCF631/27
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5012909010825
  • EAN: 5012909010825
  • Wymiary: 50.00 x 140.00 x 60.00 mm