Avent Smoczek antykolkowy o regulowanym wypływie 3 m+ 2 sztuki

Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu* 2 szt. Smoczek o regulowanym wypływie 3 m+ Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności* Opracowaliśmy nasz zaworek antykolkowy z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i...

19.56 zł

-15%

23.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczki antykolkowe marki Avent o regulowanym przepływie to świetne rozwiązanie dla dzieci karmionych butelką. Zastosowane w połączeniu z butelkami AVENT z linii Classic pozwalają na swobodne karmienie dziecka pokarmem płynnym. Innowacyjna budowa smoczka w połączeniu z zaworkiem antykolkowym o sprawdzonej skuteczności pomaga zapewnić komfort rodzicowi i dziecku zarówno w trakcie karmienia, jak i po nim. Smoczek ma trójstopniową regulację wypływającego pokarmu, dzięki czemu będzie dobry zarówno dla mniejszych, jak i starszych niemowląt, już od trzeciego miesiąca życia.

Smoczek pasuje do butelek o szerokiej szyjce. Producent zaleca jego stosowanie z butelkami Avent z linii Classic. Przed użyciem należy poddać go sterylizacji, po zakończeniu karmienia dokładnie umyć i opłukać. Podczas karmienia dziecka regulacja przepływu płynu przebiega poprzez odpowiednie ustawienie butelki. Smoczek posiada oznaczenia wskazujące na jego przepływność zależną od ułożenia smoczka w stosunku do noska niemowlęcia.

Produkt wykonany jest z silikonu i nie zawiera szkodliwych substancji, jest wolny od BPA. Wraz z odpowiednią butelką posiada potwierdzone badaniami właściwości przeciwdziałające rozdrażnieniu nocnemu dzieci, dlatego można stosować go zamiennie z konkurencyjnymi butelkami antykolkowymi do karmienia niemowląt. Kształt ułatwia przysysanie i umożliwia karmienie bez przerw na poprawę chwytu przez dziecko.

Opakowanie zawiera 2 sztuki smoczków z zaworkiem antykolkowym renomowanej marki Philips Avent.

Materiał: Smoczek: Silikon, Bez bisfenolu A

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt