Avent Smoczek antykolkowy średni wypływ 3 m+ 2 sztuki

Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu* 2 szt. Smoczek o średnim wypływie 3 m+ Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności* Opracowaliśmy nasz zaworek antykolkowy z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu....

19.56 zł

-15%

23.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek antykolkowy średni wypływ 3 m+ 2 sztuki to produkt, który pomoże powstrzymać nawracające ataki kolek. W jaki sposób smoczek może zniwelować kolki? Podstawą działania produktu jest specjalny zaworek, który zatrzymuje powietrze w butelce. Gdy dziecko je, zaworek zintegrowany ze smoczkiem rozciąga się, by zapobiec tworzeniu się próżni, i odsysa powietrze w tył butelki. Tym sposobem zatrzymuje powietrze w butelce daleko od brzuszka dziecka, co pomaga zmniejszyć częstotliwość kolek i dyskomfort.

Zastosowanie:

  • komfortowe karmienie - smoczek o średnim wypływie dostosowany do potrzeb niemowląt;
  • powstrzymanie kolek - powietrze trafia z powrotem do butelki, zamiast do brzuszka dziecka;
  • spokojne karmienie, bez przerw - wyprofilowany smoczek nie zapada się;
  • ułatwione karmienie gęstszymi płynami, jak zupki czy mleko zagęszczone;
  • kontrolowanie porcji spożywanego pokarmu - dziecko samodzielnie kontroluje porcje;
  • ułatwiona kontrola prędkości przepływu pokarmu - kształt smoczka dostosowuje się do rytmu ssania;
  • zmniejszenie częstotliwości wypluwania;
  • niwelowanie rozdrażnienia podczas karmienia w nocy.

Produkt jest w pełni zgodny z dyrektywami UE. Smoczek Avent jest wykonany z silikonu, bez dodatku bisfenolu A. To zdrowa alternatywa dla konwencjonalnych smoczków. Smoczek można łączyć z butelkami antykolkowymi tej samej firmy lub innymi kompatybilnymi modelami. Skuteczność w powstrzymaniu kolek nocnych wynosi około 60%, w zależności od potrzeb dziecka i innych warunków.

Producent Philips Avent oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań dla noworodków i niemowląt. Warto zaopatrzyć się również w inne produkty tej marki, co pozwoli na spokojne karmienie w późniejszym okresie. Dostępne są smoczki o różnym stopniu przepuszczalności, a także butelki, laktatory i kubki. Taki dobór produktów pomoże zniwelować rozdrażnienie, bolesne kolki i dyskomfort podczas karmienia.

Materiał: Smoczek: Silikon, Bez bisfenolu A

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawav

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt