Avent Smoczek antykolkowy wolny 1 m+ 2 sztuki

Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu* 2 szt. Smoczek o wolnym wypływie 1 m+ Zaworek antykolkowy o potwierdzonej skuteczności* Opracowaliśmy nasz zaworek antykolkowy z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu....

19.56 zł

-15%

23.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek antykolkowy marki Avent to produkt przeznaczony do karmienia niemowląt po pierwszym miesiącu życia. Jest to smoczek o wolnym wypływie – przeznaczony dla dzieci karmionych zarówno piersią, jak i butelką.

Smoczek Avent wyróżnia się spośród produktów dostępnych na rynku:

  • jego anatomiczny kształt wspomaga naukę jedzenia z butelki i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa;
  • posiada zaworek antykolkowy, zapobiegający łykaniu powietrza, co zmniejsza ryzyko występowania kolek;
  • prążki na powierzchni smoczka zapobiegają jego wypadaniu, co umożliwia karmienie bez przerw – ogranicza to dyskomfort w przewodzie pokarmowym i wiążące się z nim rozdrażnienie dziecka;
  • profilowanie produktu sprawia, że ssanie jest bezpieczne dla dziecka, a smoczek się nie zapada;
  • wykonany z miękkiego silikonu bez bisfenolu A – nie podrażnia delikatnej skóry dziecka i nie przeciąża mięśni, używanych przy pobieraniu pokarmu.

Wybór odpowiedniego smoczka do butelki może znacząco ułatwić karmienie dziecka, a co za tym idzie – uczynić lżejszym życie rodziców. Warto więc postawić na sprawdzoną markę z wieloletnim doświadczeniem. Philips Avent to renomowany producent artykułów dla dzieci, od smoczków i butelek, po laktatory i elektroniczne nianie. Produkty Avent są cenione za wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Poszczególne produkty z rodziny Avent pasują do siebie, umożliwiając zestawianie ich w różnych układach – wraz ze wzrostem dziecka nie ma potrzeby wymieniania wszystkich elementów. Smoczek jest odpowiedni do butelek Philips Avent.

  • 2 szt. w opakowaniu
  • Smoczek o wolnym wypływie
  • 1 m+

Materiał: Smoczek: Silikon, Bez bisfenolu A

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt