Avent Smoczek Natural dla noworodków Mini 0 m+ 2 sztuki

Naturalny sposób karmienia butelką Smoczek z płatkami firmy Avent 2 sztuki Dla noworodków m+ Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką....

20.39 zł

-15%

23.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek Natural to świetne rozwiązanie w karmieniu butelką noworodków w sytuacjach, gdy karmienie piersią nie jest możliwe lub zachodzi konieczność dokarmiania niemowlęcia. Silikonowy smoczek z pojedynczą dziurką pomaga w naturalnym karmieniu. Produkt pozwala na zachowanie naturalnego odruchu ssania. Kształt i wyprofilowanie smoczka podobne jest do kobiecej piersi, dzięki czemu przestawienie dziecka z piersi na butelkę lub z butelki na pierś jest o wiele łatwiejsze. Produkt pomocny jest w sytuacji, gdy maluch z jakichś powodów musi być karmiony butelką, na przykład przy nieobecności czy chorobie matki. Można karmić zarówno mlekiem odciągniętym z piersi, jak i przygotowaną specjalną mieszanką zgodnie z zaleceniami lekarza.

Smoczek przed użyciem należy umyć i poddać sterylizacji. Zaleca się używanie go jedynie z butelkami z linii Avent Natural ze względu na specyficzną budowę. Po użyciu smoczek powinien zostać dokładnie umyty. Okresowo należy sprawdzać stan smoczka, a w razie oznak zużycia wymienić na nowy, w odpowiednim rozmiarze stosownym do wieku i umiejętności połykania niemowlęcia.

Smoczek z linii Natural wykonany jest z silikonu wolnego od BPA. Posiada unikalny podwójny zawór odprowadzający powietrze, co pomaga zmniejszać ryzyko kolek. Budowa ścianek smoczka z charakterystycznymi płatkami zwiększa jego elastyczność i miękkość, zmniejszając jednocześnie ryzyko odkształceń. Szeroki smoczek przypomina wielkością i kształtem pierś, co umożliwia łączenie dwóch sposobów karmienia.

Opakowanie zawiera dwie sztuki smoczków w rozmiarze Mini - od pierwszych dni życia. Pasują one do butelek z linii Avent Natural. Producent Philips Avent zaleca stosowanie smoczków jedynie z oryginalnymi butelkami, by zachować w pełni ich właściwości i funkcjonalność. Marka Avent to najwyższej jakości produkty pomocne już od pierwszych dni życia noworodka zarówno dla rodziców, jak i dziecka.

Firma Philips Avent oferuje smoczki o czterech różnych stopniach wypływu, które pozwalają zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Firma Philips Avent oferuje smoczek dla noworodków z 1 dziurką (0 m+), smoczek o wolnym wypływie z 2 dziurkami (1 m+), smoczek o średnim wypływie z 3 dziurkami (3 m+) i smoczek o szybkim wypływie z 4 dziurkami (6 m+). Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.

Materiał: Smoczek: Silikon, Nie zawiera bisfenolu A

Kraj produkcji: Anglia

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt