Avent Smoczek Natural Wolny 1 m+ 2 sztuki

  • Avent
  • 8710103568155
Naturalny sposób karmienia butelką Smoczek z płatkami firmy Avent 2 sztuki Wolny wypływ 1 m+ Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką....

23.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Smoczek Natural firmy Avent umożliwia karmienie dziecka bardzo zbliżone do naturalnego, z powodu kształtu przypominającego pierś oraz jego odpowiedniej szerokości. Dzięki niemu znacznie prostsze staje się połączenie karmienia piersią oraz butelką. W zestawie znajdują się dwie sztuki Avent Natural 1 m+. Zastosowanie wolnego wypływu i dwóch dziurek sprawia, że smoczek ten jest idealny dla maluszka, który dopiero uczy się ssać pokarm oraz koordynować przełykanie z oddychaniem. 1 m+ oznacza, że przeznaczony jest dla dziecka powyżej jednego miesiąca.

Smoczek nie przecieka, a specjalne płatki umieszczone wewnątrz niego powodują zwiększoną giętkość i miękkość, jednocześnie niwelując ryzyko jego zapadania się. W rezultacie karmienie staje się wygodniejsze dla dziecka. Podwójny zawór w smoczku ogranicza możliwość pojawienia się kolki, ponieważ powietrze, zamiast do brzuszka niemowlaka, zostaje odprowadzone do wnętrza butelki. Smoczek pasuje do butelki do karmienia Philips Avent Natural.

Smoczek jest wykonany z silikonu, który jest materiałem niemającym w składzie bisfenolu A. W wielu innych smoczkach nadal stosowana jest ta substancja, którą od jakiegoś czasu uznaje się za szkodliwą dla organizmu.

Firma Philips Avent oferuje smoczki o czterech różnych stopniach wypływu, które pozwalają zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Firma Philips Avent oferuje smoczek dla noworodków z 1 dziurką (0 m+), smoczek o wolnym wypływie z 2 dziurkami (1 m+), smoczek o średnim wypływie z 3 dziurkami (3 m+) i smoczek o szybkim wypływie z 4 dziurkami (6 m+). Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki.

Wyprodukowany został przez firmę Philips, której produkty dla dzieci z serii Avent Natural są popularne wśród rodziców na całym świecie, ze względu na ich wysoką jakość i innowacyjność wprowadzaną w wyrobach. Dlatego też Philips jest jednym z globalnych liderów branży produktów dla dzieci.

Materiał: Smoczek: Silikon, Nie zawiera bisfenolu A*

Kraj produkcji: Anglia

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Smoczek Natural Wolny 1 m+ 2 sztuki

  • Producent: Avent
  • Kod producenta: SCF652/27
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103568155
  • EAN: 8710103568155
  • Wymiary: 40.00 x 140.00 x 60.00 mm