Avent Smoczek silikonowy do uspojkajania - 0-6m - 2 szt

  • 8710103655442
Ortodontyczny zapewniający maksymalną wygodę Smoczek z jasnymi, kolorowymi rysunkami Miękkie, symetryczne smoczki ortodontyczne firmy Philips Avent opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips Avent są wykonane z silikonu, nie mają...

29.91 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ortodontyczny zapewniający maksymalną wygodę

Smoczek z jasnymi, kolorowymi rysunkami

Miękkie, symetryczne smoczki ortodontyczne firmy Philips Avent opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips Avent są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu. Kolory smoczków mogą ulec zmianie.

Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia umożliwia łatwe wyjęcie smoczka w dowolonym momencie.

Płaskie smoczki Philips Avent w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Spełniają te wymagania, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.

Smoczek silikonowy Philips Avent nie ma smaku ani nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom.

9 na 10 niemowląt akceptuje smoczek Philips Avent (badanie internetowe z udziałem 100 mam, Wielka Brytania 2012).

Możliwość sterylizacji.
Możliwość mycia w zmywarce.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Smoczek silikonowy do uspojkajania - 0-6m - 2 szt

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103655442