Avent Smoczek silikonowy do uspokajania - 6-18 m - 1 szt

  • 8710103498384
Sześć dziurek w tarczy zwiększa komfort dziecka. Miękkie, symetryczne smoczki ortodontyczne firmy Philips Avent opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips Avent są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu. Kolory smoczków...

19.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Sześć dziurek w tarczy zwiększa komfort dziecka.

Miękkie, symetryczne smoczki ortodontyczne firmy Philips Avent opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips Avent są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu. Kolory smoczków mogą ulec zmianie.

Płaskie smoczki Philips Avent w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Spełniają te wymagania, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi.

Smoczek silikonowy Philips Avent nie ma smaku ani nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej go zaakceptuje. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczek jest trwały i w miarę upływu czasu nie zniekształca się ani nie ulega przebarwieniom.

Umożliwia łatwe wyjęcie smoczka Philips Avent w dowolnym momencie.

Higieniczna nasadka na zatrzask utrzymuje smoczek w czystości.

Możliwość sterylizacji.
Mażliwość mycia w zmywarce.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Smoczek silikonowy do uspokajania - 6-18 m - 1 szt

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103498384