Avent Woreczki do przechowywania pokarmu 25 szt. 180 ml

  • Avent
  • 8710103637363
Doskonała ochrona pokarmu Woreczki do przechowywania pokarmu o pojemności 180 ml Przechowywanie Sterylność 25 woreczków Pewne, szczelne, podwójne zamknięcie Pewne, szczelne, podwójne zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo przechowywanego pokarmu. Wysterylizowany woreczek z naklejką kontrolną Naklejka...

31.44 zł

Cena za L : 174.67zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Woreczki do przechowywania pokarmu marki Philips Avent to doskonały produkt. Pozwala mamie na odrobinę swobody w tym tak trudnym okresie wczesnego macierzyństwa bez żadnych wyrzutów sumienia. Jest to produkt niezwykle ułatwiający życie rodzicom.

Woreczki Avent to doskonały sposób na niezwykle bezpieczne przechowanie pokarmu matki, zarówno w lodówce, jak i nawet w zamrażalce. Po wyjęciu i przygotowaniu pokarm jest właściwie natychmiast gotowy do spożycia przez dziecko. Produkt jest wysterylizowany, zawsze zawiera naklejkę, która informuje, że woreczek nie był otwierany wcześniej, jest wyposażony w szczelne, podwójne i bezpieczne zamknięcie dające pewność, że przechowywane mleko będzie w pełni wartościowe. Pojemność każdego woreczka to 180 mililitrów. Woreczek jest wyprodukowany z podwójnego tworzywa, dzięki czemu pokarm może być przechowywany bezpiecznie w zamrażarce lub lodówce. Posiada wygodny, szeroki otwór, który pozwala na komfortowe napełnianie woreczka. Solidna konstrukcja utrzymuje woreczek w pozycji pionowej.

Woreczki do przechowywania pokarmu - cechy szczególne:

  • wyprodukowane z materiału, który nie zawiera bisfenolu A,
  • płaskie ułożenie woreczków pozwala na komfortowe przechowywanie w lodówce czy w zamrażalce,
  • miejsce do opisania pokarmu, a więc na przykład daty, godziny, ilości czy innego, przydatnego komentarza,
  • stosunkowo niewysoka cena przy 25 sztukach woreczków w jednym opakowaniu.

Firma Philips, producent woreczków, to zaawansowany technologiczne i nastawiony na badania zespół profesjonalistów, których celem jest poprawa jakości życia wielu ludzi. Marka znana i ceniona, również przez rodziców.

Materiał: Bez bisfenolu A*: Tak, PET/PE: Tak

Kraj produkcji: Chiny

Dane producenta: Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195 B 02-222 Warszawa