Avent Zestaw przejściowy butelka-kubek Natural

  • 8710103648376
Zestaw przejściowy butelka-kubek Natural pomaga dziecku w łatwy sposób przejść od picia z butelki do picia z kubka. Dzięki miękkim uchwytom dziecko będzie w stanie samodzielnie trzymać butelkę, pijąc ze znajomego smoczka. Natural 150 ml 4m+ Średni wypływ, 3 dziurki Płatki znajdujące się wewnątrz...

38.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw przejściowy butelka-kubek Natural pomaga dziecku w łatwy sposób przejść od picia z butelki do picia z kubka. Dzięki miękkim uchwytom dziecko będzie w stanie samodzielnie trzymać butelkę, pijąc ze znajomego smoczka.

Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia.

Innowacyjny, podwójny zaworek zaprojektowany, aby zmniejszyć dyskomfort i częstość występowania kolki poprzez kierowanie powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

Ten kubek Philips Avent został wykonany z materiału niezawierającego bisfenolu A.

Uchwyty kubka treningowego pomagają dziecku trzymać kubek i pić samodzielnie. Nie tylko mają kształt dostosowany do małych rączek, ale także są gumowane, co zapewnia lepszy chwyt.

Nowy kubek Philips Avent jest zgodny z butelkami z serii Philips Avent Natural i Classic + (z wyjątkiem szklanej butelki) oraz wszystkimi innymi kubkami Philips Avent (z wyjątkiem kubka z serii Natural).

Wszystkie elementy można myć w zmywarce.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Avent Zestaw przejściowy butelka-kubek Natural

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8710103648376