Awm Zapachowa Świeczka Sojowa - Mistyczne Piżmo

  • Awm
  • 5055796574506
Świeczka umieszczona jest w szklanym słoiczku zamykanym korkiem. Do świeczki dołączona jest etykieta sznureczkiem z juty. Kupując ten produkt gwarantujemy 3% poziom zapachu, długi okres spalania się świeczki oraz przyjazność środowisku. Czas do całkowitego wypalenia się świeczki to mniej więcej 20...

15.00 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Świeczka umieszczona jest w szklanym słoiczku zamykanym korkiem. Do świeczki dołączona jest etykieta sznureczkiem z juty.

Kupując ten produkt gwarantujemy 3% poziom zapachu, długi okres spalania się świeczki oraz przyjazność środowisku.

Czas do całkowitego wypalenia się świeczki to mniej więcej 20 godzin. Kiedy produkt będzie używany przez dłuższy okres, pozwól by na początku świeczka paliła się przez około 2 godziny, to pozwoli stworzyć "pamięć" wypalania się świeczki. Wzmocni to zapach wydobywany przy paleniu oraz pozwoli na całkowite roztopienie się wosku. Należy pamiętać aby knot zawsze był na środku.

Aby zapobiec pojawianiu się czarnego dymu, należy przycinać lekko ( ¼ ) knot przed zapaleniem świeczki. Upewnij się że świeczka znajduję się na stabilnym podłożu,  z dala od przeciągów. Nie przestawiać i dotykać zapalonej już świeczki, trzymać z daleka od dzieci i zwierząt. Nie zostawiać zapalonej świeczki bez nadzoru.

Składniki: wosk sojowy, zapach

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Awm Zapachowa Świeczka Sojowa - Mistyczne Piżmo

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5055796574506