Babuszka Agafia Mydło domowe w płynie rumiankowe 1 l

Mydło domowe - naturalne to produkt stworzony na bazie roślin. Podstawowy składnik to mydlnica lekarska, która jest bezpiecznym i bardzo delikatnym składnikiem spieniającym i oczyszczającym...

12.99 zł

-19%

15.99 zł

Cena za L : 12.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Pervoe Reshenie to czołowa firma kosmetyczna w Rosji, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków opartych na ekstraktach, olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin i innych składnikach naturalnych. Mydło domowe to produkt stworzony na bazie roślinnych i naturalnych składników. Podstawowym składnikiem jest mydlnica lekarska, która jest bezpiecznym i bardzo delikatnym składnikiem spieniającym oraz oczyszczającym. Wyciąg z rumianku wzmacnia działanie antyseptyczne i daje przyjemny zapach. Szczególnie przydatne dla osób z problemami skórnymi. Można używać do każdej powierzchni, usuwa zabrudzenia różnego pochodzenia w ciepłej i zimnej wodzie. Można nim myć nawet owoce, ponieważ jest 100% zmywalne. Antyseptyczność rumianku pozwala używać mydła nie tylko do codziennej pielęgnacji skóry rąk, ale i w kuchni do mycia naczyń i powierzchni roboczych.

Składniki - Babuszka Agafia Mydło domowe w płynie rumiankowe 1 l

Aqua (woda rumiankowa), Saponaria Officinalis, Sodium Laureth Sulfate, Sodium chloride, Chamomilla Recutita Extract, Parfum, Citric Acid, Kathon.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nanosimy niewielką ilość mydła na wilgotną skórę, spieniamy i zmywamy ciepłą wodą.

Dane producenta/dystrybutora

Merkury S.A., ul. Sejneńska 16, 15-399 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babuszka Agafia Mydło domowe w płynie rumiankowe 1 l

  • Producent: Babuszka Agafia
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4607040318209
  • EAN: 4607040318209
  • Wymiary: 24.6 x 8.3 x 8.5 cm