Baby Anthyllis Płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych 1 l

Skuteczny płyn do prania ubranek dziecięcych Baby Anthyllis sprawdza się zarówno w kontakcie z tkaninami delikatnymi, jak i delikatną skórą. Był testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, dzięki czemu potwierdzono, że jest bezpieczny – nawet dla skóry atopowej! Stworzony z użyciem mydeł i...

36.99

-15%

43.60 zł

Cena za L : 36.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Skuteczny płyn do prania dziecięcych i niemowlęcych ubranek to nieodłączny pomocnik każdej mamy, która ceni sobie bezpieczeństwo delikatnej skóry swoich pociech. Baby Anthyllis nie tylko doskonale spiera trudne zabrudzenia z ubranek i pieluszek, ale jednocześnie pozwala kompleksowo zadbać o delikatne tkaniny. Dermatologicznie testowana formuła zapewnia najwyższą jakość czyszczenia, dając tym samym gwarancję bezpieczeństwa dla delikatnych tkanin oraz wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.

Płyn do prania nie zawiera żadnych żrących, szkodliwych i niebezpiecznych składników chemicznych. Stworzony został z dodatkiem ekologicznych olejów roślinnych - oliwy z oliwek i oleju rzepakowego - dzięki czemu doskonale zmiękcza tkaniny, sprawiając, że są przyjemne w dotyku i nie podrażniają skóry maluchów. Aby zapewnić jak największy komfort użytkowania i bezpieczeństwo dzieci, produkt posiada nieprzytłaczający, lekki zapach. Jest to wyjątkowym udogodnieniem, szczególnie dla osób wrażliwych na intensywne aromaty.

Specjalnie dopracowana formuła płynu do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych Baby Anthyllis pozwala na skuteczne wyczyszczenie nawet najtrudniejszych zabrudzeń - nie straszne mu marchewki, deserki ani obiadki. Produkt świetnie sprawdza się zarówno do używania w pralce, jak i dokładnego zapierania oraz prania ręcznego.

Składniki - Baby Anthyllis Płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych 1 l

Aqua (Water), Potassium Rapeseedate*, Caprylyl / CAPRYL glucoside, alcohol Denat, laurico / Myristyl glucoside, Potassium Olivate*, Olivamidopropyl betaine*.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Skład chemiczny (rozp. 648/2004) 5-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydła <5%: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Inne składniki: perfumy, alkohol fenyloetylowy.

Sposób przygotowania i przechowywania

 • Pranie ręcznie: rozcieńczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max. 40°C dla syntetyków i 30°C dla wełny). Pozostawić pranie w wodzie przez około 15 minut, a następnie spłukać i wysuszyć.
 • W pralce: wlać wskazaną dawkę do zbiornika i wybrać odpowiedni program.

W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na ukrytym rogu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce.

Dozowanie płynu dla 2-3 kg prania:

 • Twardość wody – Lekko brudne / Brudne / Mocno brudne
 • Niska 0-15°C – 30 ml / 40 ml / 50 ml
 • Średnia 15-25°C – 35 ml / 45 ml / 60 ml
 • Twarda ponad 25°C – 40 ml / 55 ml / 70 ml
 • Pranie ręczne na 5 litrów wody – 20 ml / 30 ml / 40 ml

Korek pomieści 70 ml produktu. 1000 ml = ok. 22 prania

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt nie jest odpowiedni do spożycia. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu – obficie przepłukać je wodą i skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Certyfikat ICEA Eco Bio Detergenza jest to certyfikat przyznawany przez ICEA – Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej. Jest to jedna z największych i najważniejszych instytucji tego typu w Europie. Certyfikuje wyroby spożywcze i niespożywcze (kosmetyki, detergenty, tekstylia, materiały budowlane, meble, tereny zielone). Certyfikat obejmuje całokształt działalności kontrolowanej firmy – jej produkty, poszanowanie dla natury i ludzi, a także dbałość o prawa pracowników i konsumentów. Aby kosmetyk otrzymał certyfikat Eco Bio Cosmesi, musi spełniać następujące kryteria:

 • używać składników roślinnych z organicznych upraw lub rosnących dziko, produkt i jego opakowanie są ekologiczne – nie zawierają substancji chemicznych, które mogą zagrażać środowisku,
 • nie zawiera składników pochodzenia innego niż roślinne, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla ludzi: alergizować, podrażniać, szkodzić zdrowiu,
 • dbałość o środowisko naturalne poprzez stosowanie minimalnej ilości elementów opakowania oraz możliwość jego recyclingu lub zwrotu.

Wszystkie produkty Anthyllis spełniają przedstawione powyżej wymagania, w związku z czym zostały wyróżnione certyfikatem Eco Bio Detergenza (nr 011 DP 039).

Certyfikat LAV „Nie testowano na zwierzętach” jest jedną z europejskich organizacji walczących o prawa zwierząt. Dzięki ich działaniom Unia Europejska znowelizowała i przyjęła 13 rozporządzeń odnośnie obrony praw zwierząt: od zaostrzenia kar za znęcanie się, po zakaz importu futer psich i kocich. W przypadku produktów do czyszczenia domu, aby produkt otrzymał certyfikat LAV należy spełnić następujące kryteria:

 • produkt nie był testowany na zwierzętach,
 • żaden składnik ani materiał użyty w produkcie nie były testowane na zwierzętach.

Ponieważ produkty, składniki produktów oraz materiały użyte w produkcji Baby Anthyllis nie były testowane na zwierzętach, otrzymały one certyfikat LAV „Nie testowano na zwierzętach”.

Certyfikat Produkt Wegański przyznawany jest przez brytyjskie Stowarzyszenie Wegan. Jest to jedna z najstarszych instytucji promujących weganizm na świecie. Głównym celem Stowarzyszenia jest promocja weganizmu jako jednego ze sposobów redukcji cierpienia ludzi i zwierząt. Aby produkt został wyróżniony niniejszym certyfikatem, musi spełniać poniższe kryteria:

 • w procesach produkcji i tworzenia produktu oraz jego składników nie użyto składników lub półproduktów pochodzenia zwierzęcego,
 • produkt nie był testowany na zwierzętach ani przez producenta, ani przez żadnego z jego podwykonawców zaangażowanych w proces produkcji.

Ponieważ w żadnym elemencie procesu tworzenia produktów Baby Anthyllis nie użyto składników i półproduktów pochodzenia zwierzęcego oraz nie był testowanych na zwierzętach, Stowarzyszenie Wegan przyznało mu Certyfikat Produkt Wegański.

Dane producenta/dystrybutora

Pierpaoli S.r.l. via Enrico Mattei, 20 – 60019 – Senigallia – ITALIA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Baby Anthyllis Płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych 1 l

Inni Klienci kupili również