Baby born - Lalka interaktywna

  • Mattel
  • 4001167824368
  • 3 dni
Cudowna przygoda z nową lalką Baby born! Każda maleńka istota, by ukoić swój smutek, potrzebuje ciepła i miłości. "Małe mamy", obserwując zachowania dorosłych, przenoszą wzorce zachowań do zabawy, poprzez którą uczą się życia, okazywania empatii, miłości... Lalka funkcyjna BABY born to...

267.05 zł

-30%

381.50 zł

Dodaj do schowka

Opis

Urocza lalka interaktywna Baby Born firmy Zapf sprawi, że twoje dziecko spędzi długie godziny na zabawie i nauce. Każda pociecha chce naśladować dorosłych. Zapewnij jej zabawkę, która pomoże znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.

Zabawka została stworzona przez doświadczonego producenta lalek interaktywnych z dbałością o trwałość i jakość. Lalka Baby Born jest delikatna w dotyku, jej ciało wydaje się realistycznie miękkie i elastyczne, zachęcając przy tym do przytulania. Ma ruchome ręce, dzięki czemu łatwo zmienić jej ubranka. Została wyposażona w cały zbiór akcesoriów i ubrań, dzięki czemu dziecko szybko się nią nie znudzi. Zabawka potrafi symulować smutek i realistyczny płacz, roniąc łzy z oczu. Można ją karmić, przewijać i przytulać jak prawdziwe dziecko. Wszystko to wyrabia w bawiącej się dziewczynce poczucie odpowiedzialności i posiadania pierwszych obowiązków. Szereg funkcji, takich jak płacz, który można uspokoić za pomocą smoczka, albo możliwość przewijania i karmienia sprawiają, że każda dziewczynka jest zachwycona, bawiąc się lalką Baby Born. Dzieci są zafascynowane symulowanym zachowaniem i możliwościami opieki. Zestaw poza lalką w różowym body i czapeczce zawiera także 10 akcesoriów, w tym: nocnik, talerzyk, łyżeczkę, butelkę, smoczek, pieluszkę, pokarm, bransoletkę dla lalki i dziecka oraz certyfikat Baby Born.

Interaktywna lalka Zapf to świetne narzędzie, żeby nauczyć dziecko zdrowych odruchów. Poziom podobieństwa do prawdziwego niemowlaka i interaktywne funkcje pomagają rozwijać inteligencję emocjonalną dziewczynki. Dzięki zabawie w mamę dziecko będzie lepiej się odnajdywać w kontaktach z ludźmi i pogłębi swoją empatię.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Baby born - Lalka interaktywna

  • Producent: Mattel, Zapf
  • Rok wydania: 2019-10-15
  • Kod producenta: 824368
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001167824368
  • EAN: 4001167824368