Baby born - Lalka interaktywna Soft Touch-etniczna

  • 4001167824382
Zapf Lalka Baby Born interaktywna Soft Touch etnicznaNajnowszy model lalki BABY born Soft Touch w sprzedaży od połowy sierpnia 2018 rPo raz pierwszy w historii lalka BABY born jest wykonana z miękkiego tworzywa dzięki czemu jest łatwa do przytulania, a realistyczne funkcje jeszcze łatwiejsze do...

227.00 zł

-30%

324.29 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zapf Lalka Baby Born interaktywna Soft Touch etniczna
Najnowszy model lalki BABY born Soft Touch w sprzedaży od połowy sierpnia 2018 r
Po raz pierwszy w historii lalka BABY born jest wykonana z miękkiego tworzywa dzięki czemu jest łatwa do przytulania, a realistyczne funkcje jeszcze łatwiejsze do odtworzenia.
Można teraz łatwo przebierać BABY born w urocze kolorowe ubranka. W zestawie lalka i wszystkie akcesoria widoczne na pierwszym zdjęciu.
Żadna inna lalka nie zastąpi prawdziwej BABY born! Lalkę BABY born pokochały miliony dziewczynek na całym świecie!
Ta interaktywna zabawka nie tylko potrafi płakać łzami, pić z butelki albo jeść ale również korzystać z nocniczka ( robi siusiu i kupkę ) oraz zmoczyć pieluszkę.
Laleczkę można kąpać. W zestawie znajdują się oprócz lalki: nocniczek, miseczka, łyżeczka, butelka, pieluszka, pokarm, certyfikat BABY born, bransoletka dla lalki i Małej Mamy oraz smoczek z przypinką ( już się nie zgubi :) )
Zróżnicowana zabawa z BABY born pobudza wyobraźnię oraz wspiera rozwój umiejętności społecznych i wartości, takich jak odpowiedzialność, komunikacja i empatia. Lalka ma 9 funkcji i 11 akcesoriów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Baby born - Lalka interaktywna Soft Touch-etniczna

  • Rok wydania: 2018
  • Kod producenta: GXP-652226
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001167824382
  • EAN: 4001167824382