Babylonia Króliczek Tino miętowo-srebrny Przytulanka z zapachem mamy

Kultowy Króliczek Tino to przyjaciel maluszka już od pierwszych dni życia. Teraz dostępny również w Polsce! Króliczek Tino jest tym dla krajów Beneluxu, czym Żyrafka Sophie dla Francji. :) Dzięki miękkiej bawełnie organicznej, która zatrzymuje miłe i znane dziecku zapachy, wspaniale spełnia swoją...

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kultowy Króliczek Tino to przyjaciel maluszka już od pierwszych dni życia.

Teraz dostępny również w Polsce!

Króliczek Tino jest tym dla krajów Beneluxu, czym Żyrafka Sophie dla Francji. :)

Dzięki miękkiej bawełnie organicznej, która zatrzymuje miłe i znane dziecku zapachy, wspaniale spełnia swoją rolę, uspokaja maluszka i pozwala mu poczuć się bezpiecznie.

Delikatne kolory łatwo jest dopasować do każdej wyprawki, dlatego Tino sprawdzi się doskonale jako prezent, np. na Baby Shower.

Organiczna bawełna jest zdrowa i antyalergiczna, a przy tym wyjątkowo trwała , więc Tino z pewnością będzie piękną pamiątką z okresu dzieciństwa.

Ponadto chłonny materiał sprawdzi się w czasie ząbkowania.

  • Kolekcja: TINO Hoppa
  • Wiek: od urodzenia
  • Długość zabawki: 32 cm + uszy 12 cm
  • Materiał: 100% bawełna organiczna
  • Sposób prania: Prać ręcznie. Maksymalnie 40 st. Prasować w temperaturze średniej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Przytulanka wykonana jest z naturalnych materiałów, które po praniu mogą wydawać specyficzny zapach. Jest to normalne zjawisko wynikające z faktu, że do produkcji przytulanek nie zostały użyte żadne chemiczne preparaty, które mogłyby uczulić dziecko, a jedynie ekologiczne surowce. Po praniu należy przytulankę dobrze wysuszyć, a zapach sam zniknie i znowu będzie absorbowała miłe i znane dziecku zapachy. Ze względu na wypełnienie z mocno zbitej wełny owczej przytulanka schnie dłużej niż standardowe maskotki. Jeśli dziecko jest do niej bardzo przywiązane i nie chce się rozstać z nią ani na chwilę sugerujemy posiadanie dwóch na zmianę.

Wyprodukowane: ręcznie w Indiach, na zasadach FAIR TRADE (Sprawiedliwego Handlu). Przy ich produkcji producent współpracuje tylko z organizacjami które zapewniają swoim pracownikom godne warunki pracy, uczciwe wynagrodzenie i nie wykorzystują do pracy dzieci.

Dane producenta: Babylonia Polska, Adres: Powstańców Śląskich 1A, 42-600 Tarnowskie Góry

Szczegóły - Babylonia Króliczek Tino miętowo-srebrny Przytulanka z zapachem mamy

  • Producent: Babylonia
  • Kod producenta: HOP-TI 538.600
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5425035217646
  • EAN: 5425035217646

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt