Babyono Gryzak z grzechotką Ortho

  • Babyono
  • 5901435410936
  • 3 dni
ORTHO gryzaki to specjalnie zaprojektowana grupa produktów odpowiadająca na potrzeby najmłodszych. Proces wzrostu i przebijania się pierwszych ząbków jest bardzo trudny w kon-tekście psycho-fizycznym zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Dzięki fachowym konsulta-cjom stomatologa dziecięcego z...

30.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Naprzeciw potrzebom dzieci

Gryzak z grzechotką od wiodącego producenta zabawek dziecięcych Babyono jest obecnie jedną z najciekawszych opcji dla najmłodszych. Zabawka sama w sobie została zaprojektowana tak, aby połączyć aktywność dziecka ze szczególną dbałością o jego bezpieczeństwo - dla Babyono zdrowie pociech jest bowiem najważniejsze. Dlatego przedmiot został wykonany w całości z silikonu, a sama konstrukcja jest pozbawiona twardych czy ostrych krawędzi, co sprawia, że dziecko podczas zabawy nie zrobi sobie krzywdy.

Co więcej, zabawka waży zaledwie 0,06 kilograma, dzięki czemu najmłodsi bez problemu będą mogli ją nosić w rączkach, a my nawet nie poczujemy, że zapakowaliśmy gryzak do torby czy plecaka.

Starannie zaprojektowany gryzak z grzechotką Ortho świetnie sprawdzi się więc zarówno w czasie ząbkowania dziecka, jak i w każdym innym momencie jego dorastania. Aby maluch nie zniechęcił się szybko zabawką, w jej wnętrzu umieszczono kulki, które przy każdym ruchu wydają przyciągające uwagę dźwięki. Spokojne, niejaskrawe barwy produktu dodatkowo przyciągną oko naszych pociech, gwarantując zabawę na naprawdę długi czas.

Przyjemne z pożytecznym

Silikonowy materiał pozbawiony bisfenolu A, wielofunkcyjność, praktyczny kształt oraz niewielkie rozmiary - zalet gryzaka Babyono jest naprawdę wiele. Najważniejsza z nich to fakt, że może zapewnić dziecku rozrywkę, stymulując w międzyczasie jego rozwój. W połączeniu z grzechotką otrzymujemy produkt gotowy do sprezentowania najmłodszym, bez potrzeby obawiania się o to, że zabawka zostanie natychmiast odrzucona w kąt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babyono Gryzak z grzechotką Ortho

  • Producent: Babyono
  • Kod producenta: 488
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901435410936
  • EAN: 5901435410936
  • Wymiary: 16 x 4 x 12 cm