Babyono Kubek niekapek z miękkim ustnikiem 180 ml

Nasz kubek niekapek jest idealny dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Twój maluszek może trenować naukę picia, bez ryzyka, że rozleje napój. Szerokie, ergonomiczne uchwyty pozwolą na wygodne trzymanie kubka w małych rączkach, a specjalnie zaprojektowany miękki ustnik nie podrażni wrażliwych dziąseł...
29,15

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,15 zł

Opis

Nasz kubek niekapek jest idealny dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Twój maluszek może trenować naukę picia, bez ryzyka, że rozleje napój.
Szerokie, ergonomiczne uchwyty pozwolą na wygodne trzymanie kubka w małych rączkach, a specjalnie zaprojektowany miękki ustnik nie podrażni wrażliwych dziąseł Twojego dziecka.

CECHY:

USTNIK NIEKAPEK
Specjalna konstrukcja ustnika sprawia, że Twój maluszek może trenować naukę picia, bez ryzyka rozlania napoju na siebie.
WYPROFILOWANE UCHWYTY
Nasz kubek niekapek ma wyprofilowane, pokryte gumą uchwyty. Dzięki temu dziecko może stabilnie trzymać go w rączkach.
LEKKI I PORĘCZNY
Kubek jest wyjątkowo lekki i poręczny. Niewielka waga pozwala na pełną kontrolę podczas przechylania go i dozowania picia.
SWITCH SYSTEM
Dzięki kompatybilności z innymi produktami Babyono, możesz dowolnie tworzyć swoje zestawy - małą butelkę ze smoczkiem czy duży kubek z ustnikiem.
MIĘKKI USTNIK
Ustnik naszego kubka wykonany jest z miękkiego silikonu, przyjaznego wrażliwym dziąsłom niemowląt.
HIGIENICZNA PRZYKRYWKA
Wygodna przykrywka zabezpiecza kubek w podróży. Możesz mieć pewność, że do ustnika nie dostaną  się zanieczyszczenia, kiedy kubek jest nieużywany.

WŁAŚCIOWOŚCI TECHNICZNE:

 • Pojemność 180 ml.
 • Materiał: plastik, nie zawiera Bisfenolu A
 • Waga : 0,085 kg
 • Przeznaczone dla dzieci od 3 miesiąca życia (3m+)
 • Wymiary: 12,5 x 11,5 cm

Szczegóły - Babyono Kubek niekapek z miękkim ustnikiem 180 ml

 • Producent: Babyono
 • Kod producenta: 1456/01
 • Zmywarka: tak
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5901435414194
 • EAN: 5901435414194
 • Wymiary: 19 x 9 x 12 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Czyszczenie: Przed pierwszym użyciem należy wyparzyć produkt wrzątkiem (nie gotować!) i wysuszyć. W celu regularnego utrzymania w czystości, po każdym użyciu produkt można myć ręcznie lub w zmywarce do naczyń. W przypadku mycia w zmywarce, wyjąć niezwłocznie po zakończeniu programu i wysuszyć. Pozostawienie produktu w zmywarce po zakończeniu mycia grozi powstaniem odkształceń.

Podgrzewanie: Można używać do podgrzewania pokarmów w mikrofalówce. W tym celu zaleca się jednorazowe podgrzewanie w ciągu 30 sekund (bez pokrywki!), a następnie mieszanie pokarmu. Czynność można powtórzyć do momentu osiągnięcia odpowiedniej temperatury. Ogrzewanie w mikrofalówce może spowodować miejscowo wysoką temperaturę napoju. Zawsze sprawdzaj temperaturę pokarmu przed podaniem dziecku.

Inne ostrzeżenia dotyczące podgrzewania: nie stawiać kubka bezpośrednio na palnikach kuchenek gazowych, elektrycznych, indukcyjnych itd., podgrzewać w kąpieli wodnej tylko w naczyniu zdjętym z palnika kuchenki. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

OSTRZEŻENIA! Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka! Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę. Wyrób należy sprawdzić przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzucić. Zawsze używać pod nadzorem osoby dorosłej. Produkt nie jest zabawką. Produkt i opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opakowanie zalecamy zachować w celach informacyjnych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się płaca! Zestawy dla mamy i dziecka >>

Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Nowości - Mama i dziecko

Warto zwrócić uwagę na: