Babyono Poporodowy pas brzuszny - profilowany Expert S

  • Babyono
  • 5901435407455
Poporodowy pas brzuszny EXPERT przeznaczony jest dla kobiet po porodach operacyjnych (tzw: cesarskie cięcie) w celu wzmocnienia nadmiernie rozciągniętych powłok brzusz-nych oraz zmniejszenia ryzyka występowania przepukliny. Pas łagodzi bóle rany pooperacyjnej, daje poczucie bezpieczeństwa i komfort...

47.39

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Poporodowy pas brzuszny profilowany Expert S firmy Babyono to łatwy sposób na złagodzenie powikłań i dolegliwości bólowych po porodach operacyjnych. Doskonale sprawdzi się jako pomoc w powrocie do sprawności i pełni sił.

Pas został zaprojektowany tak, żeby wzmocnić nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne i zmniejszać ryzyko wystąpienia przepukliny. Ze względu na swoje właściwości łagodzi bóle rany pooperacyjnej, zapewniając przy tym odpowiedni komfort. Pas zwiększa też wygodę podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających mięśnie brzucha.

Profilowany kształt zapewnia ochronę dolnej części podbrzusza po cesarskim cięciu. Pas poporodowy Babyono wzmacnia powłoki brzuszne oraz ułatwia funkcjonowanie. Produkt z pewnością pomoże w powrocie do pełnej sprawności – jest przy tym dyskretny, a jego zakładanie komfortowe i proste. Łatwo przyzwyczaić się do jego użytkowania.

Używanie pasa należy skonsultować z lekarzem w celu zapewnienia odpowiedniego dopasowania sposobu użytkowania do rodzaju problemu z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Należy też dobrać odpowiedni rozmiar produktu w oparciu o tabelę z rozmiarami i obwód brzucha. W czasie użytkowania zaleca się wykonywanie podstawowych ćwiczeń rehabilitacyjnych – bez tego ciągłe stosowanie pasa może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha.

Poporodowy pas brzuszny Babyono może stanowić doskonałą pomoc w szybkim powrocie do pełnej sprawności po porodzie operacyjnym – złagodzi bóle oraz ułatwi wykonywanie niezbędnych ćwiczeń. Zakup pasa pozwoli uniknąć wielu problemów i sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości pozostałe po porodzie staną się z czasem jedynie blaknącym wspomnieniem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babyono Poporodowy pas brzuszny - profilowany Expert S

  • Producent: Babyono
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901435407455
  • EAN: 5901435407455

Inni Klienci kupili również