Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec BEZBARWNE

Szczoteczka na palec została zaprojektowana z myślą o delikatnym czyszczeniu i masażu niemowlęcych dziąseł i pierwszych ząbków. Wykonana z miękkiego i higienicznego silikonu jest niezbędna w codziennej pielęgnacji. Dodatkowo podczas ząbkowania przynosi ulgę obolałym dziąsłom niemowląt. Nie zawiera...

6.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od czasu pojawienia się pierwszych ząbków. Zdrowe zęby zapewniają komfort picia i jedzenia, który jest kluczowy dla dobrego samopoczucia dziecka. Odpowiednie ich czyszczenie jest możliwe dzięki szczoteczce do zębów zakładanej na palec.

Szczoteczka jest wykonana z silikonu, który odznacza się miękkością i jest bardzo higieniczny - nie ma zagłębień ani porów, w których mogłyby się gromadzić bakterie. Nie zawiera bisfenolu A (BPA), czyli szkodliwego związku wykorzystywanego do produkcji tworzyw sztucznych. W trosce o bezpieczeństwo dzieci rezygnujemy z produktów, które mogłyby niekorzystnie wpływać na ich zdrowie.

Czyszczenie zębów i dziąseł małych dzieci musi odbywać się delikatnie - zakładając szczoteczkę na palec, mamy większą kontrolę nad siłą nacisku i nad tym, gdzie trafia, niż w przypadku szczoteczki z uchwytem.

Ponadto wiele niemowląt chętniej zaufa naszym palcom niż przedmiotom trzymanym w dłoni - korzystając w tego typu szczoteczki, możemy spokojnie wykonać zadanie.

Produkt nadaje się do:
- mycia ząbków po posiłku,
- masażu dziąseł - przynosi ulgę przy ząbkowaniu,
- nakładania żeli chłodzących i łagodzących.

W zestawie znajdziemy etui, które pozwala przechowywać i transportować szczoteczkę w higienicznych warunkach. Przezroczystość ułatwia dostrzeganie zabrudzeń.

Babyono, producent artykułów i zabawek dla dzieci, korzysta z aktualnej wiedzy naukowej, aby projektować produkty jak najbardziej bezpieczne i funkcjonalne. Ścisła kontrola produkcji budzi zaufanie rodziców na całym świecie.

Dane producenta/dystrybutora

Babyono, 60-002 Poznań, ul. Kowalewicka 44

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec BEZBARWNE

  • Producent: Babyono
  • Kod producenta: 723
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904341206600
  • EAN: 5904341206600
  • Wymiary: 16 x 2 cm