Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec transparentna

O higienę jamy ustnej dziecka należy dbać od pierwszych dni jego życia. Czyste dziąsła, a później pierwsze mleczaki, to jeden z warunków posiadania zdrowego uzębienia. Najlepszym rozwiązaniem i pomocą jest szczoteczka do pierwszych ząbków – specjalna nakładka na palec rodzica. Produkt z jednej...
5,99 * 7,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od czasu pojawienia się pierwszych ząbków. Zdrowe zęby zapewniają komfort picia i jedzenia, który jest kluczowy dla dobrego samopoczucia dziecka. Odpowiednie ich czyszczenie jest możliwe dzięki szczoteczce do zębów zakładanej na palec.

Szczoteczka jest wykonana z silikonu, który odznacza się miękkością i jest bardzo higieniczny - nie ma zagłębień ani porów, w których mogłyby się gromadzić bakterie. Nie zawiera bisfenolu A (BPA), czyli szkodliwego związku wykorzystywanego do produkcji tworzyw sztucznych. W trosce o bezpieczeństwo dzieci rezygnujemy z produktów, które mogłyby niekorzystnie wpływać na ich zdrowie.

Czyszczenie zębów i dziąseł małych dzieci musi odbywać się delikatnie - zakładając szczoteczkę na palec, mamy większą kontrolę nad siłą nacisku i nad tym, gdzie trafia, niż w przypadku szczoteczki z uchwytem.

Ponadto wiele niemowląt chętniej zaufa naszym palcom niż przedmiotom trzymanym w dłoni - korzystając w tego typu szczoteczki, możemy spokojnie wykonać zadanie.

Produkt nadaje się do:
- mycia ząbków po posiłku,
- masażu dziąseł - przynosi ulgę przy ząbkowaniu,
- nakładania żeli chłodzących i łagodzących.

W zestawie znajdziemy etui, które pozwala przechowywać i transportować szczoteczkę w higienicznych warunkach. Przezroczystość ułatwia dostrzeganie zabrudzeń.

Babyono, producent artykułów i zabawek dla dzieci, korzysta z aktualnej wiedzy naukowej, aby projektować produkty jak najbardziej bezpieczne i funkcjonalne. Ścisła kontrola produkcji budzi zaufanie rodziców na całym świecie.

Szczegóły - Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec transparentna

  • Producent: Babyono
  • Kod producenta: 723/01
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901435412879
  • EAN: 5901435412879
  • Wymiary: 16 x 3 x 12 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dane techniczne:

  • Materiał: 100% silikon
  • Wymiary opakowania: 11,5 x 16 cm
  • Waga opakowania: 0,02 kg

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>