Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec

Szczoteczka na palec została zaprojektowana z myślą o delikatnym czyszczeniu i masażu niemowlęcych dziąseł i pierwszych ząbków. Wykonana z miękkiego i higienicznego silikonu jest niezbędna w codziennej pielęgnacji. Dodatkowo podczas ząbkowania przynosi ulgę obolałym dziąsłom niemowląt. Nie zawiera...

4.99 zł

-29%

6.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od czasu pojawienia się pierwszych ząbków. Zdrowe zęby zapewniają komfort picia i jedzenia, który jest kluczowy dla dobrego samopoczucia dziecka. Odpowiednie ich czyszczenie jest możliwe dzięki szczoteczce do zębów zakładanej na palec.

Szczoteczka jest wykonana z silikonu, który odznacza się miękkością i jest bardzo higieniczny - nie ma zagłębień ani porów, w których mogłyby się gromadzić bakterie. Nie zawiera bisfenolu A (BPA), czyli szkodliwego związku wykorzystywanego do produkcji tworzyw sztucznych. W trosce o bezpieczeństwo dzieci rezygnujemy z produktów, które mogłyby niekorzystnie wpływać na ich zdrowie.

Czyszczenie zębów i dziąseł małych dzieci musi odbywać się delikatnie - zakładając szczoteczkę na palec, mamy większą kontrolę nad siłą nacisku i nad tym, gdzie trafia, niż w przypadku szczoteczki z uchwytem.

Ponadto wiele niemowląt chętniej zaufa naszym palcom niż przedmiotom trzymanym w dłoni - korzystając w tego typu szczoteczki, możemy spokojnie wykonać zadanie.

Produkt nadaje się do:
- mycia ząbków po posiłku,
- masażu dziąseł - przynosi ulgę przy ząbkowaniu,
- nakładania żeli chłodzących i łagodzących.

W zestawie znajdziemy etui, które pozwala przechowywać i transportować szczoteczkę w higienicznych warunkach. Przezroczystość ułatwia dostrzeganie zabrudzeń.

Babyono, producent artykułów i zabawek dla dzieci, korzysta z aktualnej wiedzy naukowej, aby projektować produkty jak najbardziej bezpieczne i funkcjonalne. Ścisła kontrola produkcji budzi zaufanie rodziców na całym świecie.

Dane producenta/dystrybutora

Babyono, 60-002 Poznań, ul. Kowalewicka 44

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babyono Szczoteczka do zębów dla niemowląt na palec

  • Producent: Babyono
  • Kod producenta: 723
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904341206600
  • EAN: 5904341206600
  • Wymiary: 16 x 2 cm