Babyono Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych

Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznychi. Łatwe w montażu, chronią przed dostępem dzieci. Zabezpieczenia z kolekcji SAFE HOME COLLECTION pomogą sprostać wyzwaniu, aby dom był dla malucha bezpieczny, nie ograniczał jego swobody i pobudzal jego aktywność oraz ciekawość. Właściwości: uniwersalne i...
12,49 * 15,58 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł

Opis

Gdy w domu pojawia się maluch, codzienne funkcjonowanie ulega znaczącej zmianie. Wiele miejsc i elementów wnętrza, które wcześniej nie wydawały się ryzykowne, wymaga solidnego zabezpieczenia przed małymi rączkami. Specjalne osłonki do gniazdek elektrycznych są niezbędnym wyposażeniem każdej przestrzeni, w której mieszka i funkcjonuje małe dziecko.

Dlaczego warto postawić na zabezpieczenia gniazdek?

Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych firmy Babyono z linii Safe Home Collection sprawią, że dom będzie bezpieczną przestrzenią dla malucha. Jest to szczególnie ważne, ponieważ raczkujące dzieci są bardzo aktywne i chętnie eksplorują otoczenie, co pozytywnie wpływa na ich rozwój. Możliwość dotknięcia i sprawdzenia różnych przedmiotów w domu stymuluje dynamicznie rozwijający się dziecięcy mózg. Takie osłonki warto zamontować nie tylko w miejscu zamieszkania, ale również w innych miejscach, które regularnie odwiedza dziecko.

Babyono - wybierz produkt od sprawdzonego producenta

Babyono jest doświadczonym i cenionym polskim producentem artykułów i zabawek dedykowanych dzieciom. Linia Safe Home Collection zawiera różnorodne produkty, które pomogą w pełni zabezpieczyć przestrzeń przed spotkaniem z maluchem, jednocześnie nie ograniczając jego aktywności. Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych są łatwe w montażu i pasują do wszystkich typów gniazdek elektrycznych. W zestawie znajduje się również praktyczny kluczyk do odblokowywania gniazdek, gdy będzie to konieczne.

Szczegóły - Babyono Zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Polecam! Dziecko nie jest w stanie bez kluczyka wyciągnąć zabezpieczenia.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również