Bajeczki na 3 minutki niebieskie Outlet

Spis bajek: Chore słoneczko, Fałszywy alarm, Beczka śmiechu, Jarzębinowa panienka, Mała Figielka, Porcelanowa królewna./dla dz/baj/
5,70 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,70 zł

Opis

Spis bajek: Chore słoneczko, Fałszywy alarm, Beczka śmiechu, Jarzębinowa panienka, Mała Figielka, Porcelanowa królewna./dla dz/baj/

Książeczka "Bajeczki na 3 minutki niebieskie" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Publikacja pt. "Bajeczki na 3 minutki niebieskie" została umieszczona w działu Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to dość krótka produkcja - ma 18 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Bajeczki na 3 minutki niebieskie" opublikowało Wydawnictwo O-PRESS. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.