Bajecznie się składa! Księżniczki i czarodziejki. Naklejki i wypychanki

Ala dostała list zaproszenie do zamku! Wykonaj z nią zadania, by poznać życie i zwyczaje księżniczek. W środku znajdziesz NIESPODZIANKĘ do złożenia.Seria Bajecznie się składa to przygodowe książeczki z zadaniami, naklejkami i WYPYCHANKAMI.W serii znajdziecie również: Bajki i Baśnie, Podwodne...
6,18 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,43 zł

Opis

Ala dostała list zaproszenie do zamku! Wykonaj z nią zadania, by poznać życie i zwyczaje księżniczek. W środku znajdziesz NIESPODZIANKĘ do złożenia.

Seria Bajecznie się składa to przygodowe książeczki z zadaniami, naklejkami i WYPYCHANKAMI.

W serii znajdziecie również: Bajki i Baśnie, Podwodne Królestwo, Wróżki i Jednorożce, Smoki i magiczne stworzenia.

Książeczka pt. "Bajecznie się składa! Księżniczki i czarodziejki. Naklejki i wypychanki" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

"Bajecznie się składa! Księżniczki i czarodziejki. Naklejki i wypychanki" opublikowało Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.