Bajki dla maluchów. Złotowłosa i trzy misie

W tej serii rodzice znajdą ślicznie ilustrowane, znane z dzieciństwa klasyczne bajki. Warto sięgnąć po te książeczki, by czytając je dziecku, dzielić z nim radość pierwszych lektur.
10,32 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,81 zł

Opis

W tej serii rodzice znajdą ślicznie ilustrowane, znane z dzieciństwa klasyczne bajki. Warto sięgnąć po te książeczki, by czytając je dziecku, dzielić z nim radość pierwszych lektur.

Historyjka "Bajki dla maluchów. Złotowłosa i trzy misie" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Bajki dla maluchów. Złotowłosa i trzy misie". Wybór krótkich historii to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Bajki dla maluchów. Złotowłosa i trzy misie" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.