Bajki Mazajki 5+. Bajka o końcu świecidełkowego świata

Bajki Mazajki otwierają dzieciom drogę do rozwijania spontanicznej aktywności twórczej w cudownym świecie bajek. Dzieci znajdą w tych książeczkach fascynujące opowieści i spotkają postacie o niezwykłych kształtach i kolorach. Będą mogły rysować, dorysowywać, wyszukiwać, kolorować, przyklejać,...
5,59 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,79 zł

Opis

Bajki Mazajki otwierają dzieciom drogę do rozwijania spontanicznej aktywności twórczej w cudownym świecie bajek.
Dzieci znajdą w tych książeczkach fascynujące opowieści i spotkają postacie o niezwykłych kształtach i kolorach.
Będą mogły rysować, dorysowywać, wyszukiwać, kolorować, przyklejać, szkicować, mazać i kreślić ile dusza zapragnie.
Bo Mazajka zaprasza dzieci do krainy wyobraźni i pomaga odkryć radość tworzenia.
Uwaga! Nasze bajki to nie tylko superzabawa dla każdego dziecka!
Rozwijają też wyobraźnię przez twórcze rysowanie, stymulują kreatywność, rozwijają sprawność manualną, ćwiczą umiejętność koncentracji i spostrzegawczość każdego małego twórcy.

Seria Bajki Mazajki - seria 51 książeczek dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Każda książeczka zawiera bajkę z morałem w pięknej oprawie graficznej, którą współtworzy dziecko - ilustracje częściowo są kolorowe, częściowo konturowe do pokolorowania przez dziecko. Każda książeczka to również ciekawe, kreatywne ćwiczenia do tekstu - zagadki logiczne, rebusy, plątaninki, kolorowanki wg wzoru itp. Dodatkową atrakcją książeczek są naklejki, które pełnią funkcję motywującą dla dziecka.

Historyjka "Bajki Mazajki 5+. Bajka o końcu świecidełkowego świata" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Podaruj maluchowi książeczkę "Bajki Mazajki 5+. Bajka o końcu świecidełkowego świata". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy rozpoznawania kształtów. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Pozycja "Bajki Mazajki 5+. Bajka o końcu świecidełkowego świata" została wydana przez Wydawnictwo MAC. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.