Bajki obrazkowe. Zwierzęta leśne

Oglądaj, słuchaj i pomagaj w czytaniu! Tytuły, w których wybrane słowa zastąpione są obrazkami. Metoda ta pozwala rozwijać umiejętność mowy i zachęca do nauki czytania. Kolorowe, sympatyczne obrazki i wesołe, pozytywne historie.
24,74 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,15 zł

Opis

Oglądaj, słuchaj i pomagaj w czytaniu!

Tytuły, w których wybrane słowa zastąpione są obrazkami. Metoda ta pozwala rozwijać umiejętność mowy i zachęca do nauki czytania. Kolorowe, sympatyczne obrazki i wesołe, pozytywne historie.

Patrycja Wojtkowiak-Skóra to autor tytułu "Bajki obrazkowe. Zwierzęta leśne".

Książka pt. "Bajki obrazkowe. Zwierzęta leśne" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka składa się głównie z obrazków oraz krótkich tekstów. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające obrazki sprawdzą się głównie dla młodszych pociech. Wielobarwne ilustracje, ułatwiają zrozumienie treści. Dodatkowo kontakt dzieci z obrazkami w tym stylu pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.

Jest to idealna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też pozostałe bajki z serii "Bajki obrazkowe".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Bajki obrazkowe. Zwierzęta leśne" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.