Bajki Pani Bożenki

Krótkie, rymowane bajki przeznaczone dla najmłodszych czytelników, dzięki którym dzieci mogą odkrywać świat zwierząt i na jego przykładzie uczyć się wielu ciekawych rzeczy.
38,93 * 50,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,23 zł

Opis


Krótkie, rymowane bajki przeznaczone dla najmłodszych czytelników, dzięki którym dzieci mogą odkrywać świat zwierząt i na jego przykładzie uczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Autorem historyjki "Bajki Pani Bożenki" jest Bożena Delewska.

"Bajki Pani Bożenki" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich bajek to doskonały sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Piękne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Bajki Pani Bożenki" wydało Wydawnictwo Novae Res. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.