Balja Proszek do prania białego 1.6 kg

Mydło na bazie oliwy i oleju laurowego sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku. Wyjątkowa formuła proszku działa już w 30°C. Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników i kompozycji zapachowych, które negatywnie wpływają na środowisko oraz skórę Twoją i Twoich najbliższych....

32.98 zł

Cena za kg : 20.61zł

Dodaj do schowka

Opis

Mydło na bazie oliwy i oleju laurowego sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku. Wyjątkowa formuła proszku działa już w 30°C. Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników i kompozycji zapachowych, które negatywnie wpływają na środowisko oraz skórę Twoją i Twoich najbliższych. Opakowanie możesz wielokrotnie zamykać, a dozowanie ułatwi specjalna łopatka, którą złożysz samodzielnie – dzięki niej nie tylko zadbasz o przyrodę, ale też użyjesz zawsze odpowiedniej ilości proszku. Nie testowano na zwierzętach. Odpowiedni dla wegan. Nie stosować do wełny i jedwabiu.

Składniki - Balja Proszek do prania białego 1.6 kg

Wodorowęglan sodu, siarczan sodu, węglan sodu, chlorek sodu, 5-15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), cytrynian sodu, 5-15% mydło*, krzemian sodu, karmeloza sodu*, karboksymetyloinulina*, enzymy.
* składnik pochodzenia roślinnego

Sposób przygotowania i przechowywania

Wsyp dwie łyżki stołowe proszku (40 g) do zbiornika na detergent. Nie przekraczaj zalecanego dozowania detergentu. Przesyp do szczelnego opakowania. Ewentualne zbrylanie się nie jest wadą.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze od 5 od 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

  • P101 – w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 – chronić przed dziećmi.
  • P305 + P351 + P338 – w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • H334 – może powodować objawy alergii lub astmy lub trudności w następstwie wdychania.

Dane producenta/dystrybutora

BALJA Paweł Pędrak, ul. Spiechowicza 10/28, 35-223 Rzeszów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Balja Proszek do prania białego 1.6 kg

  • Producent: Balja
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907459601213
  • EAN: 5907459601213
  • Wymiary: 21.4 x 17.1 x 8.3 cm