Balja Wybielacz do ubrań 600 g

Optymalnie dobrane składniki wybielacza do ubrań są bezpieczne dla ubrań i środowiska naturalnego. Wybielacz zawiera aktywny tlen (oxi-action), który usuwa większość plam. Działa już w temperaturze powyżej 20°C. Produkt bez chloru, enzymów, zeolitów ani środków konserwujących.

17.86 zł

Cena za kg : 29.77zł

Dodaj do schowka

Opis

Optymalnie dobrane składniki wybielacza do ubrań są bezpieczne dla ubrań i środowiska naturalnego. Wybielacz zawiera aktywny tlen (oxi-action), który usuwa większość plam. Działa już w temperaturze powyżej 20°C. Produkt bez chloru, enzymów, zeolitów ani środków konserwujących.

Składniki - Balja Wybielacz do ubrań 600 g

>30% Substancje wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), węglan sodu.

Sposób przygotowania i przechowywania

  • Plamy: wymieszaj proszek w proporcji 1:3 z wodą o temperaturze maks. 40°C. Tak otrzymaną pastę nałóż na plamę na maks.5 min. W razie potrzeby potrzyj w miejscu plamy. Ubranie wypierz. W przypadku uciążliwych plam powtórz.
  • Wybielanie: dodaj 4 łyżki stołowe (60 g) do 4 l wody o temperaturze maks. 40°C. Maksymalny czas namaczania dla tkanin białych to 6 h. Po namoczeniu wypierz.
  • Pranie: dodaj do proszku do prania. Trudne i zaschnięte plamy: 3 łyżki stołowe (60 g), zwykłe plamy – 1,5 łyżki stołowej (30 g).
  • Lepszy wygląd ubrań: dodaj łyżkę stołową wybielacza do każdego prania. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów ubrań.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze od 5 od 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zawiera nadwęglan sodu. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie po połknięciu. Może intensyfikować pożar. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni. Palenie wyrobów tytoniowych wzbronione. Trzymać z dala od odzieży /materiałów zapalnych. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 40°C. Utleniacz. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Natychmiast zgłosić się do lekarza lub do ośrodka zatruć.

Nie używaj do prania materiałów z jedwabiu, skóry lub wełny. Nie używaj na emaliowanych lub powlekanych powierzchniach. Nie namaczaj odzieży z metalowymi dodatkami lub wykończeniem ognioodpornym. Namoczonej tkaniny nie wystawiaj na słońce przed praniem lub płukaniem. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

Dane producenta/dystrybutora

BALJA Paweł Pędrak, ul. Spiechowicza 10/28, 35-223 Rzeszów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Balja Wybielacz do ubrań 600 g

  • Producent: Balja
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907459601244
  • EAN: 5907459601244
  • Wymiary: 27.5 x 16 x 3 cm