NOWOŚĆ Bambaw Maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami maszynka + 1 żyletka

Bambaw Maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami maszynka + 1 żyletka

Maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami (bambusowy uchwyt, stal nierdzewna) 1 szt + żyletka. Klasyczna, stylowa maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami to doskonały zamiennik plastikowych jednorazówek zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Zapewnia dokładne golenie. Instrukcja obsługi dostępna...

78.99 zł

-7%

84.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami (bambusowy uchwyt, stal nierdzewna) 1 szt + żyletka.

  • Klasyczna, stylowa maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami to doskonały zamiennik plastikowych jednorazówek zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Zapewnia dokładne golenie.

Instrukcja obsługi dostępna po zeskanowaniu kodu ze środka opakowania. Do maszynki pasuje każda standardowa dwustronna żyletka dostępna na rynku.

Wierzymy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale właśnie go tworzymy. Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów. Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat. Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz. Wiemy, że potrzeba odwagi, by to zrobić. Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających swoje życie. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bambaw Maszynka do golenia z wymiennymi żyletkami maszynka + 1 żyletka

  • Producent: Bambaw
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5430000934251
  • EAN: 5430000934251
  • Wymiary: 12.1 x 5 x 3.4 cm