Bambino Chusteczki bezzapachowe do buzi i rączek 57 szt.

Chusteczki Bambino składające się w 98% z wody zostały stworzone specjalnie dla skóry wrażliwej, delikatnej, skłonnej do alergii, podrażnień, a także atopowej. To hipoalergiczny produkt odświeżający przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk...
14,30
Cena za szt. : 0.25zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,30 zł

Opis

Chusteczki Bambino składające się w 98% z wody zostały stworzone specjalnie dla skóry wrażliwej, delikatnej, skłonnej do alergii, podrażnień, a także atopowej. To hipoalergiczny produkt odświeżający przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry twarzy (w tym okolic ust i oczu), ciała oraz rąk niemowląt i dzieci.

Chusteczki usuwają resztki jedzenia z rączek i buzi dziecka, pozostawiając ochronną powłokę w okolicy ust. Nie podrażniają oczu, nie powodują łzawienia, są przebadane okulistycznie. Utrzymują naturalne pH i wspomagają funkcje ochronne skóry sprawiając, że jest ona gładka i miękka w dotyku. Bardzo delikatna chusteczka wyprodukowana z wysokiej jakości materiału zapewnia łagodne i skuteczne oczyszczenie skóry. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bambino Chusteczki bezzapachowe do buzi i rączek 57 szt.

  • Producent: Bambino
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900017064840
  • EAN: 5900017064840
  • Wymiary: 8.7 x 17.5 x 4.5 cm

Inni Klienci kupili również