Bambo Nature Chusteczki nawilżane 80 szt.

Jednorazowe chusteczki nawilżane firmy Bambo Nature wykonane zostały z miękkiej włókniny. Nie zawierają one chloru, parabenów, perfum czy barwników. Produkt nie jest także wybielany optycznie. Są miękkie oraz bezpieczne dla skóry dziecka, co sprawia, że są idealną alternatywą dla mydła i wody, a...

7.99 zł

-13%

9.14 zł

Cena za szt. : 0.1zł

Dodaj do schowka

Opis

Jednorazowe chusteczki nawilżane firmy Bambo Nature wykonane zostały z miękkiej włókniny. Nie zawierają one chloru, parabenów, perfum czy barwników. Produkt nie jest także wybielany optycznie. Są miękkie oraz bezpieczne dla skóry dziecka, co sprawia, że są idealną alternatywą dla mydła i wody, a także wygodnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie dostęp do wody jest ograniczony. Same chusteczki są bardzo łatwe do usunięcia po zużyciu. Dodatkowo gwarantują także efektywne oczyszczenie z przyjemnym efektem nawilżenia.
 
Chusteczki Bambo Nature mają wiele możliwych zastosowań. Można ich używać:
 
  • podczas zmiany pieluszki dziecka,
  • jako chusteczki używanej podczas karmienia dziecka,
  • w każdej awaryjnej sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do wody.
W opakowaniu znajduje się 80 sztuk, opakowanie jest poręczne i zawiera plastikowe otwarcie, które chroni chusteczki przed wyschnięciem. 
 
Wymiary chusteczki to 16x19 cm. Dodatkowo posiadają oznakowanie Skandynawskim Znakiem Ekologicznym oraz Asthma AND Allergy.
 
Abena to firma z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, której centrala zajmująca się produkcją oraz sprzedażą artykułów higienicznych i wyrobów medycznych znajduje się w Danii. Obecnie grupa ta posiada swoich przedstawicieli w 80 krajach na całym świecie i oferuje ponad 25 000 produktów. Polska filia tej firmy została założona w 2005 roku i przez 10 lat swojej działalności na naszym rynku stale się rozwija oraz umacnia swoją pozycję zajmując się dystrybucją artykułów higienicznych.
 
Sztuk w opakowaniu: 80szt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bambo Nature Chusteczki nawilżane 80 szt.

  • Producent: Bambo Nature
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ABENA07
  • EAN: 5703538146688