Bambo Nature Pieluszki 0 Premature 1-3 kg 24 szt.

Bambo Nature Premature to pieluchy przeznaczone dla wcześniaków, o wadze między 1-3 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

19.99 zł

-16%

23.81 zł

Cena za kg : 832.92zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Ekologiczne pieluszki Bambo Nature Premature dedykowane są dzieciom o wadze 1-3 kg.

Ich wyjątkowa struktura zbudowana z wielu warstw delikatnego, biodegradowalnego włókna jest wyjątkowo miękka i komfortowa w użytkowaniu. Wewnątrz pieluszki zastosowano wkład z pulpy celulozowej, bielonej nadtlenkiem wodoru (wodą utlenioną). Wkład oparty jest na wypełnieniu granulatem ze skrobią ziemniaczaną. Jest to bardzo chłonny, a jednocześnie pozwalający skórze oddychać materiał, który nie podrażnia skóry i działa antybakteryjnie.

Pieluszki wyprodukowane z surowców organicznych są cieńsze od standardowych pieluch, co wpływa na wygodę malucha. Zastosowane ściągacze pozwalają na idealne dopasowanie do powierzchni ciała, a elastyczne falbanki boczne ograniczają możliwość przeciekania zawartości poza pieluchę, jednocześnie nie ograniczając swobody ruchów. Pieluszki wyposażono także we wskaźnik ich zawilgocenia.

Pieluszki Bambo Nature to produkt najwyższej jakości. Ich niepodważalną zaletą jest minimalizowanie ryzyka wystąpienia odparzeń i podrażnień, dzięki ich specyficznej budowie i organicznemu wypełnieniu. Powyższe właściwości czynią z nich produkt idealnie dopasowany do potrzeb wcześniaków, których skóra jest wyjątkowo delikatna, wrażliwa i podatna na uczulenia czy pieluszkowe zapalenie skóry.

W opakowaniu znajduje się 24 sztuk pieluch.

 Rozmiar: 0