Bambo Nature Pieluszki 2 Mini (3-6 kg) 30 szt.

Bambo Nature Mini to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 3-6 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.
30,99
Cena za szt. : 1.03zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,99 zł

Opis

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu maluszkowi jak najlepszy start w przyszłość. Pieluszki to najczęściej używany artykuł higieniczny dla dziecka. Warto, by wybór pieluszek jednorazowych był przemyślany i miał jak najlepszy wpływ na zdrowie dziecka. W trosce o codzienny komfort zarówno rodziców, jak i ich podopiecznych, stworzono linię produktów Bambo Nature, które są ekologicznymi pieluszkami nowej generacji.

Pieluszki Bambo Nature 2 mini 3-6 kg
Pieluszki Bambo Nature 2 mini są przeznaczone dla dzieci o masie ciała mieszczącej się w przedziale 3-6 kg. Wyróżniają się spośród konkurencji przede wszystkim użytymi do produkcji materiałami. Pulpa ECF, zastosowana jako wypełnienie, nie zawiera rozjaśniaczy optycznych, a taśma, folia oraz superabsorbent nie zawierają ftalanów. Klej jest wykonany na bazie żywicy oraz wosku, natomiast farba drukarska w swoich pigmentach nie ma metali ciężkich. Ze względu na łatwe do regulowania rzepy, produkt pozwala na dowolną aktywność dziecka, bez obaw o przeciekanie. Pieluszki wyposażone są w oddychającą powierzchnię, która pozwoli oddychać skórze dziecka i ograniczyć ryzyko odparzeń.

Bambo Nature - dobry wybór świadomego rodzica
Linia Bambo Nature została wyprodukowana przez duńską firmę Abena, od 15 lat działająca także na terenie Polski. Abena zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych różnego typu. Linię Bambo Nature w porównaniu do innych pieluszek na rynku wyróżnia zastosowanie ekologicznych materiałów oraz brak środków chemicznych, przez co wydaje się ona miękka i delikatna.

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 2 Mini (3-6 kg) 30 szt.

  • Producent: Bambo Nature
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5703538244384
  • EAN: 5703538244384
  • Wymiary: 26 x 18 x 11.5 cm

Składniki - Bambo Nature Pieluszki 2 Mini (3-6 kg) 30 szt.

Textile back sheet (outer side) of polypropylene (PP) AND polyethylene (PE). Absorbent od polyacrylate (SAP) AND cellulose (ECF fluff). Inner side of non-vowen (PP). Acquisition layer of non-vowen (PET/Co-PET). Hook-and-loop fastening of non-woven (PP/PE). Glue made of synthetic rubber - no optical brightener added. Elastation made FROM elastane. No perfumes OR moisturising lotions have been used in the product. Colour has been used ON the OUTER side for design purposes.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nie spłukiwać pieluch w toalecie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Plastikowa torba nie jest przeznaczona do zabawy ze wzgledu na ryzyko uduszenia się. Testowany dermatologicznie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>