Bambo Nature Pieluszki 2 Mini 3-6 kg 30 szt.

Bambo Nature Mini to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 3-6 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

23.49 zł

-11%

26.45 zł

Cena za szt. : 0.78zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluszki Bambo Nature Mini to ekologiczny produkt przeznaczony dla dzieci o wadze od 3 do 6 kilogramów.

Wkład z bielonej wodą utlenioną pulpy drzewnej oraz ekologiczne metody wytwarzania gwarantują bezpieczeństwo skóry dziecka. Materiał wytwarzania oparty na celulozie, jest dużo bardziej bezpieczny od kwasu akrylowego wykorzystywanego w pieluszkach tradycyjnych, który podrażnia skórę dziecka.

Pieluszki Bambo Nature Mini gwarantują ułatwiony dostęp powietrza do skóry dziecka, zapewniając odpowiednią higienę delikatnej skóry. Pieluszki Bambo Nature Mini w skuteczny sposób chronią dzieci przed niepożądanymi skutkami ubocznymi występującymi podczas stosowania pieluch tradycyjnych, takich jak oparzenia skóry pod pieluszką. Produkt ten jest również bezpieczny dla dzieci cierpiących na AZS - czyli Atopowe Zapalenie Skóry.

Pieluszki Bambo Nature Mini są wyjątkowo miękkie, idealnie dopasowują się do ciała dziecka.

Materiały wykorzystane do wytworzenia pieluszek Bambo Nature Mini są biodegradowalne i pozyskiwane z lasów objętych odpowiedzialną gospodarką.

Sztuk w opakowaniu: 30 szt.

Waga: 3-6 kg / 7-13 lbs.

Rozmiar: 2.

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 2 Mini 3-6 kg 30 szt.

Opinie
(1)

Ocena 
Magdalena P. 2019-09-03 20:05:17

Wygodne i szczelne pieluchy. Delikatny materiał nie podrażnia skóry dziecka.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt