Bambo Nature Pieluszki 3 Midi 5-9 kg 66 szt.

Bambo Nature Midi to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 5-9 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

56.99 zł

-13%

65.27 zł

Cena za szt. : 0.86zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluszki Bambo Nature Midi to ekologiczne pieluszki przeznaczone dla dzieci o wadze od 5 do 9 kilogramów.

W porównaniu z tradycyjnymi pieluszkami, produkt Bambo Nature jest dużo bardziej bezpieczny - głównie ze względu na ekologiczne metody wytwarzania i zastosowanie materiału chłonnego opartego na zwykłej celulozie. Materiał ten, w odróżnieniu od zwykłych pieluch, gdzie stosuje się kwas akrylowy, nie podrażnia skóry dziecka. Wkład z pulpy drzewnej bielonej wodą utlenioną wykorzystany w procesie wytwarzania gwarantuje ułatwiony dostęp powietrza do pupy malucha.

Pieluszki Bambo Nature chronią dzieci przed skutkami ubocznymi stosowania zwykłych pieluch jednorazowych, takich jak oparzenia skóry pod pieluszką. Produkt ten jest bezpieczny dla dzieci z Atopowym Zapaleniem Skóry.

Zastosowany suberabsorbent i system TopDry, gwarantują szybkie wchłanianie i suchą powierzchnię.

Materiały zastosowane do wytworzenia pieluszek Bambo Nature Midi są biodegradowalne i pozyskiwane z objętych odpowiedzialną gospodarką lasów.

Sztuk w opakowaniu: 66 szt.

Waga: 5-9 kg / 11-20 lbs.

Rozmiar: 3

Bambo Nature jest jedną z marek wywodzącej się z Danii spółki Abena Polska Sp. z o.o..

Potwierdzeniem jakości marki Bambo Nature są certyfikaty uzyskane przez Abena Polska, do których można zaliczyć certyfikat ISO 14001, Nordic Ecolabel oraz certyfikat Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC.

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 3 Midi 5-9 kg 66 szt.

Opinie
(1)

Ocena 
Anna Z. 2019-07-26 15:24:00

Moim zdaniem są to jedne z lepszych pieluszek dla małych dzieci, przede wszystkim nie powodują odparzeń w upalne letnie dni, czego niestety doświadczyło moje maleństwo stosując inne znane marki pieluszek. Mogę je polecić z całą odpowiedzialnością pomimo, że nie posiadają paska chłonności uważam je i tak za nr 1.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt