Bambo Nature Pieluszki 3+ Midi Plus 6-14 kg 60 szt.

Bambo Nature Midi Plus to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 6-14 kg.  Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry. Wyjątkowo miękka. Wiele warstw delikatnego...

57.99 zł

Cena za szt. : 0.97zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pieluszki Bambo Nature Midi Plus to ekologiczne pieluszki przeznaczone dla dzieci o wadze 6-14 kilogramów.

To zdecydowanie bardziej bezpieczny wybór niż zwykłe pieluszki. Ekologiczny produkt wytwarzany jest z materiału chłonnego opartego na zwykłej celulozie, nie zawiera także kwasu akrylowego. Dzięki zastosowanemu materiałowi chłonnemu (wkład z pulpy drzewnej bielonej wodą utlenioną) dostęp powietrza do skóry malucha jest ułatwiony, a jądra chłopców nie ulegają przegrzaniu. Pieluszki Bambo Nature chronią dzieci przed skutkami ubocznymi stosowania zwykłych pieluch jednorazowych, takich jak oparzenia skóry. Produkt jest bezpieczny dla dzieci z Atopowym Zapaleniem Skóry, łagodząc jego objawy.

Wyjątkowo miękkie pieluszki Bambo Nature Midi Plus zbudowane są z wielu warstw delikatnego włókna, gwarantują szybkie wchłanianie i suchą powierzchnię. Materiały zastosowane do produkcji pieluszek Bambo Nature Midi Plus są wysoce biodegradowalne i pozyskiwane z lasów objętych tzw. odpowiedzialną gospodarką.

Sztuk w opakowaniu: 60 szt.

Waga: 6-14 kg / 13-31 lb.

Rozmiar: 3+.

Bambo Nature to jedna z marek Abena Polska Sp. z o.o., spółki mającej swoje korzenie w Danii. Potwierdzeniem jakości marki tego są certyfikat Nordic Ecolabel, certyfikat ISO 14001 oraz certyfikat Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC.

Recenzje
(2)

Ocena 

Bardzo dobre jakościowo pieluszki. Nie uczulają jak inne jednorazówki, miłe w dotyku. Nie ma nieprzyjemnych zapachów. chemii. Cena dobra i proporcjonalna do jakości. to już kolejne zamówione opakowania. Zostaniemy do końca pieluchowania z tą firmą.

Ocena 

Bamboo Nature to ulubione pieluszki w przystępnej cenie. Wersji Midi + nie znałam ale bardzo polubiłam.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 3+ Midi Plus 6-14 kg 60 szt.

  • Producent: Bambo Nature
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ABENA09
  • EAN: 5703538120534
  • Wymiary: 11 x 21 cm