Bambo Nature Pieluszki 3+ Midi Plus 6-14 kg 60 szt.

Bambo Nature Midi Plus to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 6-14 kg.  Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry. Wyjątkowo miękka. Wiele warstw delikatnego...

49.99 zł

-14%

57.99 zł

Cena za kg: 833.17 zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-03-21 08:06:25

Bardzo dobre jakościowo pieluszki. Nie uczulają jak inne jednorazówki, miłe w dotyku. Nie ma nieprzyjemnych zapachów. chemii. Cena dobra i proporcjonalna do jakości. to już kolejne zamówione opakowania. Zostaniemy do końca pieluchowania z tą firmą.

Ocena 
2018-10-11 21:57:18

Bamboo Nature to ulubione pieluszki w przystępnej cenie. Wersji Midi + nie znałam ale bardzo polubiłam.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Pieluszki Bambo Nature Midi Plus to ekologiczne pieluszki przeznaczone dla dzieci o wadze 6-14 kilogramów.

To zdecydowanie bardziej bezpieczny wybór niż zwykłe pieluszki. Ekologiczny produkt wytwarzany jest z materiału chłonnego opartego na zwykłej celulozie, nie zawiera także kwasu akrylowego. Dzięki zastosowanemu materiałowi chłonnemu (wkład z pulpy drzewnej bielonej wodą utlenioną) dostęp powietrza do skóry malucha jest ułatwiony, a jądra chłopców nie ulegają przegrzaniu. Pieluszki Bambo Nature chronią dzieci przed skutkami ubocznymi stosowania zwykłych pieluch jednorazowych, takich jak oparzenia skóry. Produkt jest bezpieczny dla dzieci z Atopowym Zapaleniem Skóry, łagodząc jego objawy.

Wyjątkowo miękkie pieluszki Bambo Nature Midi Plus zbudowane są z wielu warstw delikatnego włókna, gwarantują szybkie wchłanianie i suchą powierzchnię. Materiały zastosowane do produkcji pieluszek Bambo Nature Midi Plus są wysoce biodegradowalne i pozyskiwane z lasów objętych tzw. odpowiedzialną gospodarką.

Sztuk w opakowaniu: 60 szt.

Waga: 6-14 kg / 13-31 lb.

Rozmiar: 3+.

Bambo Nature to jedna z marek Abena Polska Sp. z o.o., spółki mającej swoje korzenie w Danii. Potwierdzeniem jakości marki tego są certyfikat Nordic Ecolabel, certyfikat ISO 14001 oraz certyfikat Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej FSC.