Bambo Nature Pieluszki 4 Maxi 7-18 kg 60 szt.

Bambo Nature XL w dużej paczce, to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 7-18 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowej generacji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

52.99 zł

-17%

64.19 zł

Cena za szt. : 0.88zł

Dodaj do schowka

Opis

Pieluszki Bambo Nature zostały wyprodukowane z myślą i troską o najmłodszych. Produkt przeznaczony jest dla maluchów o wadze 7-18 kg. Dostępne są w 6 rozmiarach.

Pieluszki Maxi od firmy Bambo Nature to jedne z nielicznych produktów na rynku, które są w pełni ekologiczne oraz przyjazne naturalnemu środowisku. Pieluszki Bambo Nature stanowią świetną alternatywę do zwykłych pieluch na rynku. Dzięki ekologicznemu składowi oraz badaniom dermatologicznym masz pewność, że Twoje dziecko nie nabawi się podrażnień.

Posiadają oznakowanie FSC, które gwarantuje, że zawarta w pieluszkach pulpa celulozowa pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa, w którym sadzenie drzew przeważa nad ich wycinaniem.

Dzięki precyzyjnemu dostosowywaniu się do ruchów malucha, minimalizuje się możliwość wystąpienia przecieku. Kolejną zaletą naturalnych pieluszek są ich regulowane rzepy, które pozwalają na wielokrotne odpinanie i zapinanie ich. Uczucie suchości zapewnia najmłodszym bardzo miękka górna warstwa pieluchy, która szybko odprowadza wilgoć od ciała. Co więcej, pieluszki Bambo Nature nie zawierają żadnych metali ciężkich, ani innych szkodliwych substancji.

Opakowanie zawiera 60 sztuk pieluszek.

Bambo Nature jest producentem ekologicznych pieluch dla dzieci. Dzięki wysokiej jakości wytwarzania produktów oraz nowoczesnym maszynom, zapewniają one pełny komfort oraz bezpieczeństwo najmłodszym z ich noszenia.

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 4 Maxi 7-18 kg 60 szt.

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt