Bambo Nature Pieluszki 6 XXL (16+ kg) 40 szt.

Pieluszki Bambo Nature XXL, podobnie jak pieluszki zostały wyposażone w skuteczne barierki ochronne, które dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Dodatkowo produkt pozwala skórze dziecka oddychać, a chłonny rdzeń pieluszki zapewnia wysoki poziom chłonności...
56,99
Cena za szt. : 1.42zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł

Opis

Skóra Twojego dziecka zasługuje na specjalne traktowanie. Szczególnie ważny jest odpowiedni dobór pieluszek, które pozwolą maluchowi komfortowo spędzić dzień na zabawie i nauce. Firma Bambo Nature jest sprawdzonym, polecanym przez rodziców producentem produktów dla dzieci, w tym również pieluszek. Dba ona nie tylko o komfort dziecka, lecz także o ochronę środowiska i ekologię.

Pieluszki Bambo Nature XXL w rozmiarze 6 skierowane są do dzieci w kategorii wagowej powyżej 16 kg. Są one wykonane z najwyższą starannością z użyciem wyłącznie ekologicznych materiałów. W procesie produkcji wyeliminowane zostały czynniki szkodliwe dla otoczenia oraz możliwie szkodliwe dla skóry dziecka, dlatego też pieluchy są naturalne i hipoalergiczne. Jest to szczególnie ważne dla wrażliwej dziecięcej skóry, skłonnej do podrażnień.

W pieluchach Bambo Nature zastosowano innowacyjny, skuteczny system TopDry. Warstwa chłonna została zaprojektowana tak, aby pochłaniać płyn i równomiernie rozkładać wilgoć już w ciągu kilku sekund, pozostawiając środowisko czyste i suche.

Materiał oraz krój łączą wygodę z praktycznością. Elastyczny pas biodrowy oraz wstawki przy nogach zapewniają idealne dopasowanie, jednocześnie zapobiegając niechcianym przeciekom. Oddychający materiał zapewnia sprawną cyrkulację powietrza.

Specjalny wskaźnik wilgotności zmienia kolor w momencie przekroczenia określonego progu, sygnalizując tym samym potrzebę wymiany pieluszki. Wymiana jest prosta i intuicyjna, co zdecydowanie usprawni pracę rodziców.

Szczegóły - Bambo Nature Pieluszki 6 XXL (16+ kg) 40 szt.

  • Producent: Bambo Nature
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5703538245305
  • EAN: 5703538245305
  • Wymiary: 20 x 45 x 11 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>