Banda Beti. Wodne kolorowanie Outlet

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Beti i jej przyjaciółmi, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych...
5,35 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,89 zł

Opis

Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw! Aby pokolorować osiem prostych ilustracji z Beti i jej przyjaciółmi, potrzeba tylko czystej wody i pędzla – gdy papier zostanie zwilżony, na pokrytych kropkami polach pojawią się kolory! Dzieci mogą zgadywać, jakie barwy ukryte są na kolejnych fragmentach ilustracji, a gdy praca wyschnie – uzupełnić ją kredkami, papierem kolorowym czy metalicznymi mazakami. Malowanie czystą wodą pomoże maluchom nauczyć się operować pędzelkiem, zanim w ruch pójdą klasyczne farby, kształtuje sprawność manualną młodego artysty i jego wrażliwość na kolory. Ten rodzaj aktywności pozwala również zaoszczędzić czas rodzica – sprzątanie po zabawie jest znacznie mniej uciążliwe niż w przypadku klasycznych farb!

Książeczka "Banda Beti. Wodne kolorowanie" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Banda Beti. Wodne kolorowanie" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do lekarza.

Pozycja Banda Beti. Wodne kolorowanie została wydana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.