Bandi Anti Acne Peeling kwasowy antytrądzikowy 30 ml

Intensywny preparat o właściwościach złuszczających i matujących. Zawarte w mieszaninie aż trzy aktywne kwasy przeciwdziałają wszystkim przyczynom powstawania zaskórników i niedoskonałości cery. Preparat dzięki właściwościom depigmentacyjnym korzystnie wpływa także na niwelowanie przebarwień...

44.99 zł

-18%

54.76 zł

Cena za L : 1499.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Intensywny preparat o właściwościach złuszczających i matujących. Zawarte w mieszaninie aż trzy aktywne kwasy przeciwdziałają wszystkim przyczynom powstawania zaskórników i niedoskonałości cery. Preparat dzięki właściwościom depigmentacyjnym korzystnie wpływa także na niwelowanie przebarwień pozapalnych.

Wskazania: skóra zanieczyszczona, tłusta i mieszana, z zaskórnikami, nierównomiernym kolorytem i niedoskonałościami

Składniki - Bandi Anti Acne Peeling kwasowy antytrądzikowy 30 ml

Propylene Glycol, Aqua/Water, Glycereth-18 Ethylhexanoate, Mandelic Acid, Glycereth-18, Salicylic Acid, Pyruvic Acid, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sodium Hydroxide.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj kilka kropli, min. 3 razy w tygodniu na noc. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Najlepsze rezultaty przynosi przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów z linii Anti-Acne.

Ze względu na zawartość kwasów i specyfikę działania produktu, w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilona reakcja skóry, dlatego należy wykonać test tolerancji: na skórę w okolicy żuchwy nanieść niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1, 8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia lub wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić od stosowania produktu na całej twarzy.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przeciwwskazania:

  • Ekspozycja na słońce i promieniowanie UV.
  • Nadwrażliwość na którykolwiek za składników preparatu.
  • Preparat nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dane producenta/dystrybutora

BANDI Cosmetics Spółka z o.o., ul. Warszawska 7, 05-152 Czosnów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bandi Anti Acne Peeling kwasowy antytrądzikowy 30 ml