Bandi Anti Dry Peeling kwasowy silnie nawilżający 30 ml

Lekki żel silnie nawilżający, delikatnie złuszczających wierzchnie warstwy naskórka. Przeznaczony do każdego typu cery zmagającej się przejściowym i/lub długotrwałym przesuszeniem. Przywraca, wyrównuje i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia. Wskazania do stosowania: cera sucha, przesuszona,...

51.99 zł

-5%

54.76 zł

Cena za L : 1733zł

Dodaj do schowka

Opis

Lekki żel silnie nawilżający, delikatnie złuszczających wierzchnie warstwy naskórka. Przeznaczony do każdego typu cery zmagającej się przejściowym i/lub długotrwałym przesuszeniem. Przywraca, wyrównuje i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia.

Wskazania do stosowania: cera sucha, przesuszona, pozbawiona blasku, borykająca się z niedostatecznym poziomem nawilżenia, niezależnie od wieku.

Składniki - Bandi Anti Dry Peeling kwasowy silnie nawilżający 30 ml

Aqua/Water, Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Polyquaternium-37, Ectoin, Sodium Hydroxide.

Sposób przygotowania i przechowywania

Preparat przeznaczony do stosowania dwa razy w tygodniu na noc. Należy stosować kilka kropli, omijając okolicę oczu. Następnego dnia rano zmyć wodą. Może być stosowany samodzielnie lub w celu uzyskania silniejszych rezultatów można po około 30 minutach od aplikacji nałożyć dodatkowo na skórę wybrany kosmetyk z linii Anti-Dry.

Ze względu na specyfikę działania preparatu w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilana reakcja skóry. Dlatego przed zastosowaniem należy wykonać test skórny. Na okolicę żuchwy nałożyć niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1, 8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia, wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić od stosowania produktu na całej twarzy.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W trakcie stosowania może nastąpić (w różnym stopniu) przejściowe łuszczenie się naskórka, które jest naturalnym efektem działania preparatu.

Środki ostrożności:

  • W trakcie stosowania preparatu zakazana jest ekspozycja na słońce i promieniowanie UV.
  • W ciągu dnia konieczna jest pielęgnacja ochronna przed promieniami UV.
  • Należy unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi.
  • Ciąża i okres karmienia piersią.

Dane producenta/dystrybutora

BANDI Cosmetics Spółka z o.o., ul. Warszawska 7, 05-152 Czosnów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bandi Anti Dry Peeling kwasowy silnie nawilżający 30 ml

  • Producent: Bandi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905669097482
  • EAN: 5905669097482
  • Wymiary: 11 x 6 x 5.7 cm