Bandi Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów 200 ml

Biostymulujący lotion na skórę głowy. Dzięki zawartości substancji oddziałujących na naczynia krwionośne preparat powoduje ich rozszerzenie i miejscowe przekrwienie skóry. Efektem tego procesu jest wzmocnienie odżywienia i dotlenienia opuszek włosów (cebulek) oraz pobudzenie ich regeneracji i...

44.99 zł

-9%

49.69 zł

Cena za L : 224.95zł

Dodaj do schowka

Opis

Biostymulujący lotion na skórę głowy. Dzięki zawartości substancji oddziałujących na naczynia krwionośne preparat powoduje ich rozszerzenie i miejscowe przekrwienie skóry. Efektem tego procesu jest wzmocnienie odżywienia i dotlenienia opuszek włosów (cebulek) oraz pobudzenie ich regeneracji i wzrostu włosów.

Składniki - Bandi Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów 200 ml

Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, Polysorbate-20, Formic Acid, Methyl Cyclodextrin, Troxerutin, Equisetum Arvense Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Extract, Methyl Nicotinate, 7-Dehydrocholesterol, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol,Caprylyl Glycol, Tropolone, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool.

Sposób przygotowania i przechowywania

Tricho-lotion rozpyl na umytej i osuszonej ręcznikiem skórze głowy (ok. 3-4 rozpyleń) uważając, aby nie spłynął na skórę twarzy, szyi i nie dostał się do oczu i błon śluzowych. Następnie delikatnymi ruchami okrężnymi w kierunku obwodowym wmasuj preparat w skórę głowy. Stosuj po każdym umyciu włosów, nie spłukuj. Najlepsze rezultaty przynosi wykonywanie pełnych zabiegów trychologicznych z zastosowaniem pozostałych preparatów z linii Tricho-esthetic.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przeciwwskazania do stosowania:

  • Ciąża i okres laktacji. Nadwrażliwość na którykolwiek za składników preparatu.
  • Należy unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. W razie kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi, obficie płukać wodą.
  • Przed pierwszym zastosowaniem należy wykonać test na skórze przedramienia, aby oswoić się z reakcją działania lotionu. Jako normalny efekt działania preparatu w kontakcie ze skórą może wystąpić zaczerwienienie, uczucie lekkiego pieczenia i ciepła utrzymujące się ok. 30 min. Chronić przed dziećmi.

Informacja alergenna

Limonene, Linalool.

Dane producenta/dystrybutora

BANDI Cosmetics Spółka z o.o., ul. Warszawska 7, 05-152 Czosnów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bandi Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów 200 ml

  • Producent: Bandi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: BANDI_11
  • EAN: 1100000061083
  • Wymiary: 19 x 6 x 5.7 cm