Baratza Sette 270 Młynek automatyczny

  • Baratza
  • 8388230099387
Marzy Ci się idealna kawa parzona z doskonale zmielonej kawy? Młynek automatyczny Baratza Sette 270 zapewni Ci aromatyczne, zmielone ziarna kawy, z których możesz przygotować swoją ulubioną, pobudzającą "małą czarną". Urządzenie doskonale sprawdzi się w warunkach domowych, ale zda egzamin również w...
1529,10 * 1699,00 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1699,00 zł

Opis

Marzy Ci się idealna kawa parzona z doskonale zmielonej kawy? Młynek automatyczny Baratza Sette 270 zapewni Ci aromatyczne, zmielone ziarna kawy, z których możesz przygotować swoją ulubioną, pobudzającą "małą czarną". Urządzenie doskonale sprawdzi się w warunkach domowych, ale zda egzamin również w małych kawiarniach. Prezentuje się elegancko i niezwykle designersko - ciekawy kształt przykuwa uwagę i sprawia, że młynek stanowi przy okazji swoistą dekorację wnętrza.

Baratza rewolucjonizuje rynek młynków domowych oraz do mniejszych kawiarni! Metodyka opracowywana przez firmę w ciągu ostatnich ośmiu lat połączyła prostotę, wydajność i wytrzymałość w jeszcze lepszy standard. Sette 270 proponuje niezwykle precyzyjne ustawienia przemiału zarówno pod espresso, jak i ręczne metody przelewowe.

Żarna: ? 40 mm, stalowe, stożkowe
Ilość stopni regulacji: 30 makro + dziewięciowskaźnikowa, bezstopniowa skala mikro
Prędkość mielenia: 3,5 – 5,5 g/s
Pojemność hoppera: 300 - 400 g
Pojemność pojemnika na zmieloną kawę: 160 g
Waga: 3,2 kg
Wymiary: 13/40/24 (cm)

Producent zaznacza, że młynki Baratza Sette służą do mielenia 1kg kawy na dobę - w tym do 100g mielenia pod espresso. Dodatkowo należy mielić do 150g kawy pod metody przelewowe na raz. Przerwy pomiędzy cyklami mielenia powinny wynosić minimum minutę.

Żarna
Młynek Baratza Sette 270 posiada 40 mm stalowe, stożkowe żarna pozwalają na przemiał od 3,5 do 5,5 gramów kawy ze zredukowaną ilością pyłu (w zależności od grubości cząsteczek) w ciągu sekundy. Producent, firma Etzinger, szacuje ich optymalną eksploatację na kilka lat. Czyszczenie jest niezwykle proste, budowa pozwala na łatwe wyjęcie i ponowne zainstalowanie żarna.

Regulacja mielenia
Baratza Sette 270 oferuje 30 stopni makro oraz skalę mikro bazującą na dziewięciowskaźnikowej, bezstopniowej regulacji w celu zwiększenia precyzji ustawienia. W praktyce wyznaczamy najpierw grubość pomiędzy stopniami 1-30, a następnie doprecyzowujemy w skali mikro. Wachlarz przemiału pozwala na uzyskiwanie grubości idealnych zarówno pod espresso, jak i metody przelewowe: drip, aeropress czy chemex. Ciesz się taką kawą na jaką tylko masz ochotę!

Design i obsługa
Młynek posiada panel kontrolny wyposażony w trzy przyciski oraz wyświetlacz LCD. Możemy bez trudu zaprogramować ustawienie czasu mielenia z dokładnością do 0.1 sekundy. Po ustaleniu dozy naciskamy już tylko włącznik START, a młynek automatycznie mieli pzrez określony czas.

Kolejnym praktycznym elementem Baratza Sette 270 jest uniwersalny uchwyt, na którym możemy zamocować portafiltr lub popularne akcesoria do parzenia alternatywnego: Hario V60, Clever czy Able Kone. Bezpośrednie mielenie do urządzeń przyspiesza i ułatwia pracę z młynkiem.

Budowa jest nowoczesna oraz kompaktowa, z elementami metalowymi i plastikowymi – Baratza Sette 270 zmieści się z łatwością na blacie w kuchni czy nawet najbardziej ciasnym brewbarze w kawiarni.

Szczegóły - Baratza Sette 270 Młynek automatyczny

  • Producent: Baratza
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8388230099387
  • EAN: 8388230099387
  • Wymiary: 40 x 13 x 24 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>