Barbie Dreamtopia Kalendarz Adwentowy GJB72 MATTEL

  • Mattel
  • 887961807721
  • 3-5 dni
Kalendarz adwentowy Barbie Dreamtopia zachwyci dzieci 24 upominkami. Pierwszego dnia dzieci wyjmują lalkę Barbie, a przez następne 23 dni odkrywają codziennie coś nowego! Wśród niespodzianek są akcesoria, elementy do zabawy i ubranka, które pozwolą dzieciom przemienić lalkę Barbie w księżniczkę,...

149.32 zł

-6%

158.85 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kalendarz adwentowy Barbie Dreamtopia zachwyci dzieci 24 upominkami. Pierwszego dnia dzieci wyjmują lalkę Barbie, a przez następne 23 dni odkrywają codziennie coś nowego! Wśród niespodzianek są akcesoria, elementy do zabawy i ubranka, które pozwolą dzieciom przemienić lalkę Barbie w księżniczkę, syrenkę lub wróżkę. Każdy nowy upominek pozwala łączyć coraz więcej elementów, by opowiadać wciąż nowe historie. Akcesoria i elementy do zabawy takie jak tiary, naszyjniki, zwierzątka i zastawa do podwieczorku poszerzają możliwości zabawy. Dzieci pokochają odkrywanie wciąż nowych niespodzianek. Kiedy dziewczynka bawi się Barbie, odkrywa, że może być kim chce! W zestawie jest lalka Barbie i 23 dodatkowe niespodzianki. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Kalendarz adwentowy Barbie Dreamtopia zachwyci dzieci 24 upominkami, które mogą odkrywać stopniowo przed świętami.
Pierwszego dnia dzieci wyjmują lalkę Barbie, a przez następne 23 dni otwierają po jednym nowym okienku. Mogą odkryć ubranko, akcesorium lub element do zabawy!
Miłośniczki bajek mogą przebrać Barbie za księżniczkę, syrenkę lub wróżkę dzięki dołączonym ubrankom i akcesoriom, takim jak 2 spódniczki, para skrzydełek i ogon syrenki.
Wśród uroczych akcesoriów są kolorowe buciki, tiary, naszyjniki, różdżka i szczotka do włosów – wszystkie z fantazyjnymi detalami. Możesz je dowolnie łączyć, aby tworzyć nowe stylizacje.
Dodatkowe niespodzianki, takie jak zwierzątka – w tym króliczek, mały smok i jednorożec – inspirują do opowiadania własnych historyjek.
Dzięki magicznej zabawie na 24 dni pełne niespodzianek ten Kalendarz adwentowy Barbie Dreamtopia to doskonały prezent dla dzieci od 3 do 7 lat.
Wymiary opakowania: 52 x 5.5 x 32 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Barbie Dreamtopia Kalendarz Adwentowy GJB72 MATTEL

  • Producent: Mattel
  • Kod producenta: GJB72
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961807721
  • EAN: 887961807721