Barbie Extra Zestaw + Mała lalka + zwierzątka HDY91 Mattel

Otwórz ten zestaw Barbie Extra i odkryj mnóstwo niespodzianek i kolorowych miejsc do zabawy dla zwierzątek i małych lalek Barbie Extra (dodatkowe lalki i zwierzątka są sprzedawane oddzielnie). Ten zestaw z motywem podróży jest doskonale dopasowany do rozmiaru małych lalek Barbie Extra i zwierzątek,...
195,49 * 229,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 139,99 zł

Opis

Otwórz ten zestaw Barbie Extra i odkryj mnóstwo niespodzianek i kolorowych miejsc do zabawy dla zwierzątek i małych lalek Barbie Extra (dodatkowe lalki i zwierzątka są sprzedawane oddzielnie). Ten zestaw z motywem podróży jest doskonale dopasowany do rozmiaru małych lalek Barbie Extra i zwierzątek, a do tego znajdziesz tu wiele ciekawych elementów, schowków i zakamarków. Daj się ponieść zabawie z takimi elementami jak pokój imprezowy, miejsce do przebieranek, miejsce wypoczynkowe na zewnątrz, basen ze zjeżdżalnią, odczepiany "dmuchany" jednorożec, ruchoma chmurkowa winda i nie tylko. Wyjątkowa mała lalka Barbie Extra i dwa dołączone zwierzątka sprawiają, że możesz zacząć zabawę w wielkim stylu od razu! Skorzystaj z miejsc do przechowywania w szufladach i schowkach, a potem zamknij zestaw w kształcie walizki i zabierz go ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Ale EXTRA! Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Z tym zestawem podróżnym Barbie Extra ze zwierzątkami i małą lalką możesz zabrać ekstra zabawę, gdzie tylko chcesz.
  • Zestaw podróżny ma uchwyt do przenoszenia, a po otwarciu odsłania 4 obszary zabawy inspirujące do urządzenia świetnej imprezki.
  • Pierwsi goście już są: 2 urocze zwierzątka i wyjątkowa mała lalka Barbie Extra z długimi różowymi włosami, kolorowym strojem i futerkową kurtką.
  • Otwórz zestaw, aby znaleźć imprezowy pokoik, miejsce do przebieranek, miejsce wypoczynkowe na zewnątrz, basen ze zjeżdżalnią, ruchomą chmurkową windę i inne niespodzianki dopasowane do małych lalek Barbie Extra i zwierzątek.
  • Zainspiruj się do niekończącej zabawy dzięki akcesoriom wakacyjnym takim jak 2 leżaki, odczepiany "dmuchany" jednorożec, piłka plażowa, 2 szczotki, lusterko, para okularów przeciwsłonecznych i "aparat".
  • Ten zestaw Barbie Extra to doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia, szczególnie tych, które uwielbiają zadawać szyku.

Szczegóły - Barbie Extra Zestaw + Mała lalka + zwierzątka HDY91 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również